Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létezik valami külső szoftver,...

Létezik valami külső szoftver, amivel wikipédia könyvet lehet összeállítani, és tudja update-elni?

Figyelt kérdés
A wikipédiával sajnos megszívtam, mert eltűnt egy évek óta szerkesztett könyvem, ma sem tudom miért és hogyan, de sajnos nem látom biztosítva, hogy biztonságban legyen a wikipédián. Onnan le lehet menteni egy adott állapotban, de az nem segít azon, hogyha elveszik valahogyan az accounton, akkor újra kell kezdeni.

2014. ápr. 12. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Az ilyen oldalakon nem szoktak elveszni az acconuntok. Több gép van párba állítva ugyanarra az adattárolásra, így rendkívül biztonságos a dolog.
2014. ápr. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem az account veszett el, hanem a könyv! nem tudom hogyan, de egyik pillanatról a másikra eltűnt.
2014. ápr. 14. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!