Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha egy wifiről (suliból)...

Ha egy wifiről (suliból) jelentkezek be nCore-ra a sajat laptopomról, akkor azért nem tilthatnak ki, mert mások is használják erről a wifiről (a saját laptopukról) az nCore-t? (suliban egy wifiről 6an nCorezunk, de mindenki a saját laptopjáról.

Figyelt kérdés

2014. ápr. 15. 09:24
 1/6 Tengor ***** válasza:

Az köszi. Én anno a suliba tanulni jártam, meg a csajok miatt...

Elvileg jelenteni kell az ncore felé, hogy te innen fogsz jelentkezni, mert előbb utóbb esetleg rádverik, hogy több accountot használsz.

2014. ápr. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen suli ez, hogy tömegesen torrentezhettek ott a suli wifijéről? Csak kíváncsi vagyok. Nekünk egy mobilt sem engedtek tölteni. :)
2014. ápr. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nincs lekódolva a wifi es senki nem mondta hogy nem lehet
2014. ápr. 15. 11:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy inkább nem kérdeztétek meg, hogy lehet - e . Maradjunk annyiban, hogy vannak íratlan szabályok is. Azt sem mondta neked senki, hogy nem szabad a füzetleppel óra közepén kitörölnöd a hátsó feled, mégsem teszed, nem igaz? :D
2014. ápr. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Este torrentezhetunk amikor nincs tanitas
2014. ápr. 15. 12:16
 6/6 anonim ***** válasza:

majd így fognak kirúgni a suliból...:D

attól, hogy itthon nem bevett szokás a torrentezés figyelése/büntetése, a sulik legtöbbje az egyetemi hálózatra van kötve, és pesten simán észlelik, ha valaki ilyesmit csinál az egyik végponton...aztán már veszik is elő a sulit.

2014. ápr. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!