Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ilyenkor mi a teendő (Ncore)?

Ilyenkor mi a teendő (Ncore)?

Figyelt kérdés
A következő történt velem: 2 és fél évvel ezelőtt a barátom megosztotta a fiókját velem, mivel nem tudta, hogy mit kell ott csinálni, hogyan kell letölteni torrenteket. Így elmagyaráztam neki, és ketten használtuk. Ő csak 3 hetente töltögetett le dolgokat, viszont nem töltötte vissza (amiről én nem tudtam). Én szabályosan csináltam a letöltéseimet, sőt 21,93 TB-ot fel is töltöttem. Nagyon sok pontom volt, de kitiltottak. Így most nincs Ncore-om. Senkitől se tudok kérni, ezért elég nagy bajban vagyok sajnos. A kérdésem az lenne, hogy hogyha volt elég pontom egy meghívóra, attól még kitilthattak? Mit csináljak most?

#internet #nCore #számítástechanika
2014. ápr. 14. 16:18
1 2
 1/15 anonim válasza:
58%
Akaszd fel magad,ha ez a legnagyobb problémád!
2014. ápr. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
szerintem nem igazán tudsz mit tenni
2014. ápr. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

#1

Hallgató vagyok és jól jönne letölteni egy két könyvet stb.. Nem a legnagyobb bajom de szeretnék még le és feltöltögetni. A letöltéseim egyébként: heti 4-5 könyv, 3-4 film, zenét változóan, van amikor egy nap alatt letöltök 200-at, van amikor 1 hónap alatt semmit, programokat is szoktam heti 3-4-szer. Ebben az a legidegesítőbb hogy sok olyan ember kap meghívót aki nem tudja használni, én meg itt vagyok semmi nélkül. Nincs valami más ötleted? :)

2014. ápr. 14. 16:34
 4/15 A kérdező kommentje:

#2

Biztos? Tényleg nagyon bánt a dolog. Írni nem lehetne nekik valahogy? :(

2014. ápr. 14. 16:36
 5/15 anonim ***** válasza:
56%
az a baj ezzel, hogy már az is szabályszegés hogy ketten használtátok, szóval ha ezt megírod nekik, akkor ugyancsak kizárással járó "mentséget" mondanál, egyébként nem tudom hogy így hogy lehetne írni nekik
2014. ápr. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

#5

Szóval akkkor elúszott már a hajó? Tudom hogy az is szabályszegés, de ő csak 3 hetente hasznta, vagy még akkor se. Szóval akkor már meg is szünt volna a fiók. Vagy az nem mentség? Jaj, de nagy a gond itt...

2014. ápr. 14. 16:53
 7/15 anonim ***** válasza:
hát szerintem elúszott igen, mert ha belegondolsz, azzal tudnál érvelni hogy adják vissza, hogy nem a Te hibádból van, hanem haverodéból, és ugye az is szabályszegés, azonban ha rendesen használjátok, főleg ha ő ilyen ritkán, akkor azt alapból nem veszik észre, vagy nem foglalkoznak vele, szóval próbálj szerezni egy másikat
2014. ápr. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
"A felhasználói fiók kizárólag olyan személlyel osztható meg, aki nem tagja az oldalnak." Tehát használhatjátok ketten.. Írj nekik, próba cseresznye..
2014. ápr. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem tudok mit tenni ezek szerint. Írni se tudok nekik. Valaki tud küldeni meghívót pm.-ben?
2014. ápr. 14. 18:50
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy sejtettem, hogy erre megy ki a játék..
2014. ápr. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!