Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha chatre regisztráltam hamis...

Ha chatre regisztráltam hamis profillal és neten talált random képet tettem fel (akinek nevét nem tudom), annak lehet bármi jogi következménye?

Figyelt kérdés
profilt töröltem már

2014. ápr. 15. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha törölted már, akkor nem.
2014. ápr. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. ápr. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
egy felhasználó irogatott nekem, én mindig leráztam és megfenyegetett, hogy feljelent,mert tudja az IP-met és, hogy kamu vagyok. beírt egy IP címet is,csak olyan ideges lettem, hogy nem vetettem össze az én címemmel, hogy egyeznek-e...azt is írta, hogy 2014.01.01-től 200 ezer forinttól kezdődően is meglehet büntetni, aki kamuprofilt csinál...nem tudom ebből, mi igaz, utána keresetem és nem találtam ilyet...
2014. ápr. 15. 21:41
 4/7 anonim ***** válasza:

Elég büntetés neked, hogy olyan bunkó vagy, aki nem meri felvállalni saját magát.

Az, hogy milyen büntetésre számíthatnál (valószínű, hogy nem kell ettől tartanod), az attól függ, hogy kinek a képét tetted fel.

Ha ő feljelent, akkor lehet gáz, ha nem, akkor nincs mitől tartanod.

2014. ápr. 16. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ő nem jelenthet fel, mert biztosan külföldi, a nevét se tudom, egy random kép a keresőből. akkor úgy gondoljátok, nem lehet bajom?
2014. ápr. 16. 11:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Googleban talált képpel azt csinálsz, amit akarsz, még a ház falára is felfestheted.
2014. ápr. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt már semmilyen jog nem védi.
2014. ápr. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!