Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem működik a facebook oldal...

Nem működik a facebook oldal a laptopomon. Mi lehet a probléma? Nem a bejelentkezéssel van gond, egyáltalán nem nyitja meg a gépem az oldalat.

Figyelt kérdés

Próbáltam a többi otthoni gépen is, mindenhol megy csak ezen nem. Ezt dobja ki:

[link]


Tud valaki segíteni?



2014. ápr. 16. 15:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Csak a Chrome-ban vagy IE-ben sem?

Próbáld meg törölni a Beákkítások -> Speciális beállítások -> böngészési adatok törlése ....

legfőkébb a cookikat töröld, és a gyorsítótárat. A többi nem lényeg!

2014. ápr. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Egyik böngészőben sem megy. Kitöröltem már őket és így sem =/ de köszi
2014. ápr. 16. 15:33
 3/14 anonim ***** válasza:
Kikapcsolt tűzfallal ugyanaz?
2014. ápr. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
igen, sajnos
2014. ápr. 16. 16:03
 5/14 anonim ***** válasza:
Szemmel láthatóan valamiért a stíluslapokat nem alkalmazza egyik általad próbált böngésző sem. Létezik, hogy mindben át van állítva alapértelmezettről? (Firefoxban pl. Nézet menü Oldalstílus: Alap oldalstílus)
2014. ápr. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Olyat is találtam, hogy AdBlockhoz (vagy akármi hasonlóhoz) hozzá van adva a facebook.com, az is ilyen.
2014. ápr. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nincs átállítva, tegnap délelőtt ment, aztán egyszercsak kezdett lelassulni, nemnyitotta meg a képeket aztán már egyáltalán nem ment.
2014. ápr. 16. 16:31
 8/14 A kérdező kommentje:
Megnéztem most az Adblockot is de ha jól látom ez a reklámokat tiltja le.
2014. ápr. 16. 16:33
 9/14 anonim ***** válasza:
Meg amit jobbklikkel véletlenül hozzáad az ember. Persze más böngészőkre nem magyarázat, de nem elképzelhetetlen ilyesmi, ha beengedsz másokat a rendszeredre. Ha nem, akkor nem tudom... Ha valami rendszerszinten visszautasítja a [link] címre induló kéréseket, akkor ugyanez lesz minden böngészőben.
2014. ápr. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hogy tudnám megnézni, hogy nem adtam e hozzá véletlenül? köszi a válaszokat :)
2014. ápr. 16. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!