Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nincs WiFI a laptopomon...

Nincs WiFI a laptopomon (egyik napról a másikra). Hibát jelzett a hálózati adapterrel, újra akartam rakni. Broadcom 802.11 g. Nem bírom feltelepíteni. Vagy hibaüzenet, vagy nem jeleníti meg az eszközkezelő. Mit tegyek? (Win 7)

Figyelt kérdés

2014. ápr. 17. 11:43
 1/3 Tengor ***** válasza:
Próbáld ki egy live oprendszerrel, hogy ott mit mutat. Ha ott sem megy, akkor valószínűleg tönkrement.
2014. ápr. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ne haragudj de nagyon nem értek hozzá:/ annál a programnál jelzett hibát, miután a neten találtam ugyan ilyet, gondoltam újra rakom. És itt kezdődött a probléma. Régi letörölve, új nem telepíthető...
2014. ápr. 17. 11:52
 3/3 A kérdező kommentje:
"Update.cpp 828" hiba telepítéskor. Több helyről próbáltam már a programot leszedni, mindenhol ez.
2014. ápr. 17. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!