Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Citromail ügyfélszolgálatnak...

A Citromail ügyfélszolgálatnak a héten körülbelül 5x leírtam a problémámat, amire megoldást szeretnék minél hamarabb. Miért nem kapok választ tőlük kedd óta?

Figyelt kérdés

Pedig azt írják, hogy hétköznap munkaidőben 4-8 órán belül válaszolnak... Vagy iskolások üzemeltetik, akiknek tavaszi szünet van most?

(Ahogy működik, el is tudom képzelni..)



2014. ápr. 20. 08:04
1 2 3
 11/21 csacsi2 ***** válasza:

bongészőben ha mesterjelszót használsz akkor csak azt kell megjegyezd, de van a masterpassword hozzá ami biztonságossá teszi a böngészőt, nem tölti ki a mezőt csak ha beírod a jelszót, sőt a firefoxba se tudsz belépni jelszó nélkül, ha úgy kívánod.

[link]

A böngésző jelszavakat vagy hagyod titkosítva a profilkönyvtárban és lemented mondjuk a mozbackup -al,

[link]

vagy kimented a password exporter-el.

[link]


Ebben mi nem tudunk segíteni.Én nem tudok neked megerősítő e-mailt küldeni. próbáld meg többször.járj a nyakukra, vagy a FB -nyakára (vagy kérj meg egy hacker-t).

Szóval személyazonosítás nélkül és megerősítés nélkül nem fog menni, legközelebb, (ha sikerül belépj) akkor használj biztonságos kapcsolatot, másodlagos email-t,telefonszámot...

2014. ápr. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Itt van, mindenképpen a levelező szolgáltatóhoz kéne fordulnom.. de hiába, ha azok meg b.nak válaszolni.. lehet azt az üzenetemet se kapták meg.


[link]

2014. ápr. 20. 19:13
 13/21 anonim ***** válasza:
Ha a nem férek hozzá a levelezésemhez lehetőséget választod, akkor mi történik?
2014. ápr. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Akkor az van, hogy felteszi a biztonsági kérdést, ami az, hogy melyik utcában laktam 8 éves koromban. Emlékszem rá, hogy regisztrációkor direkt ezt a kérdést választottam, mert ezt biztosan fogom tudni, még jó hogy tudom, azóta is itt lakom csak pár éve át lett nevezve.. és hiába írom be, nem fogadja el.. pedig kb. 10 variációval megpróbáltam: ékezettel, ékezetek nélkül, kis betű, nagy betű, rövid változat, hosszú változat és semmi.. most már ott tartok, hogy kiírta, hogy túl gyakran próbálkozom és 1 próbálkozásom van pár óránként & aztán írja, hogy ha túl sokat próbálkozom, úgy érzékeli, h fel akarom törni és ezért letilthatja a FB-omat.... Komolyan mondom ki vagyok akadva. Eddig mindig olyan tökéletesen megjegyeztem minden jelszavamat, nem volt gond, pedig nem egyszerűeket találok ki.. most azt rontottam el, hogy éjszaka félálomban változtattam meg és reggelre elfelejtettem. Csak a jelszavam egyik felére emlékszem, de nem tudom, hogy mi van utána és hogy elé írtam-e valamit.. azt is kb. 15 variációval kipróbáltam. Folyamatosan írom le a kipróbált szavakat..
2014. ápr. 20. 21:55
 15/21 A kérdező kommentje:
Pontosabban mielőtt felteszi a kérdést, meg kell adnom egy új email címet, amit szeretnék majd használni. Utána a következő lépés a biztonsági kérdés megválaszolása
2014. ápr. 20. 21:56
 16/21 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek a kérdezővel, a Citromail egy kalap kaka, egy utolsó fosadék szires-szaros répaszem egy jó nagy adag hányásban, amit előtte más más evett meg, hogy aztán ezt mind elírhassam ide :))) Valószínüleg a Százlábú iPad elkotói hozhatták létre a Citromail-t. :)))
2014. ápr. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
El se hiszem... most megérkezett a jelszó helyreállító email :) de persze nem a citromailre, hanem a Gmailre ahova napokkal ezelőtt átirányítottam az üzeneteket.. és most adtam meg új jelszót, változtattam elsődleges email címet. Szuper boldog vagyok :):):)
2014. ápr. 20. 23:05
 18/21 anonim ***** válasza:
Úgy vártam ezt a kommentet. :) A biztonsági kérdést is nézd át, legközelebb, ha lesz ilyen, jól fog jönni. :)
2014. ápr. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Azt hol tudom megnézni? A biztonsági kérdést.
2014. ápr. 21. 12:31
 20/21 anonim ***** válasza:
Sehogy, vedd úgy mintha nem is írtam volna. A biztonság bla bla bla érdekében ha egyszer beállítottad, többet nem változtathatod meg. Ha elfelejtetted, kérj segítséget a belépéshez az ismerőseidtől. - Facebook súgó.
2014. ápr. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!