Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Citromail ügyfélszolgálatnak...

A Citromail ügyfélszolgálatnak a héten körülbelül 5x leírtam a problémámat, amire megoldást szeretnék minél hamarabb. Miért nem kapok választ tőlük kedd óta?

Figyelt kérdés

Pedig azt írják, hogy hétköznap munkaidőben 4-8 órán belül válaszolnak... Vagy iskolások üzemeltetik, akiknek tavaszi szünet van most?

(Ahogy működik, el is tudom képzelni..)



2014. ápr. 20. 08:04
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

Amúgy gmailes emailt adtam meg, hogy arra válaszoljanak és oda elvileg meg is kellene érkeznie minden levélnek, amit küldenek.


Van egyéb elérhetőségük? Akár telefonszàm is jó lenne, csak kapjak valami megoldást..

2014. ápr. 20. 08:08
 2/21 Justuser válasza:
Minek a citromail ha van gmailed is? Én kb 5-6 éve gmailt használok.
2014. ápr. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

2-es válaszoló:

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

2014. ápr. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Hát látod ez egy nagyon jó kérdés, amire én se tudom a választ. Nekem is kb. 5 éve a gmail a fő levelezőm, de megtartottam egy citromail fiókomat is és most azzal akadt egy elég komoly gondom és nem kapok tőlük választ! :(
2014. ápr. 20. 08:36
 5/21 csacsi2 ***** válasza:

Most erre milyen választ vársz?!

Igen ,iskolások üzemeltetik

Nem ,nem iskolások csak húsvétkor be vannak b*szva?!

Vagy nem értem... Ezt mi honnan tudjuk?!

Egy tanácsot tudok adni, nézd meg a spam mappát.

Miért nem a problémádat írod le?!

2014. ápr. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Már leírtam a problémámat, de arra se kaptam választ :(

Már nem azért, de szerintem az egy hét alatt nem néztem meg legalább 100x a spam mappát, a közösségi üzeneteket, a beérkezőt, mindent? Spam-szűrő sincsen bekapcsolva.

Postafiókom sincsen tele (2 darab üzenetem van összesen..)


Az a problémám egyébként, hogy a hülye fejemmel citromailes címmel regisztráltam fel a FB-ra, évekig nem volt vele gond. Csak múlthéten megváltoztattam a jelszavamat és nem jut eszembe csak a fele, és már kismillió variációval megpróbálkoztam, de akkor meg már a FB írta ki, hogy nem próbálkozhatok egy darabig többet..


Gmailes címemre átirányítottam a citromailre érkező üzeneteimet, de hát hogy ha a citromailre sem érkezik meg, akkor nehezen tudja átirányítani :( de érdekes módon a különböző felesleges értesítésekről kapok emailt, pl. xy csoportba írt valaki. De a fiókomhoz tartozó üzeneteket nem kapom meg.. például arról sem kaptam értesítést, hogy megváltozott a jelszavam és hogy hol változtatták meg stb., a szokásos üzenet. Szóval így bárki változtatgathatná, csak azt venném észre, hogy nem tudok belépni, még bizonyítékom sincs, hogy nem én voltam.. de most én voltam, csak éjszaka közepén fáradtan változtattam meg és reggelre csak a fele maradt meg a fejemben.. Tudom, hülye voltam.

De most már jó lenne, ha legalább egy olyan választ kapnék a citromailtől, hogy nem tudják megcsinálni, és hagyjam őket békén.

2014. ápr. 20. 10:25
 7/21 A kérdező kommentje:

Ja, lehet, hogy húsvétkor be vannak b...va, de akkor már egy hete húsvétoznak.. vagy alkoholisták :) hétfő óta szenvedek ezzel..

és nem azért zavar a dolog, mert FB-függő vagyok, mert ha arról lenne szó, csinálok új FB-t, de ez egy ilyen hobbimhoz készült FB, sok külföldivel beszélek és csereberézek és most várják az üzeneteimet hiába..

2014. ápr. 20. 10:28
 8/21 anonim ***** válasza:
Nem a Citromail a gond hanem a Facebook. Én is mehettem volna a szolgáltatómhoz panaszkodni, mikor nem jött meg a kétszeres azonosításhoz a Facebook SMS, ellenben az összes egyéb SMS máshonnan kivétel nélkül megjött. A Citromail tehetetlen. Csak próbálkozni tudsz, hátha egyszer megjön. Legközelebb írd fel a jelszót. Nekem van egy KeePass adatbázisom a jelszavakkal, ha változtatok, azzal egyidőben átírom az adatbázisban is.
2014. ápr. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Hm, igen érthető is lenne, amit írsz, de akkor hogy létezik az, hogy a másik Facebook-omról - ami Gmaillel lett regisztrálva - megkapom az értesítést azonnal, ha jelszót változtatok vagy az emlékeztetőt? Mind a két Fb jelszavát ugyanakkor változtattam meg.
2014. ápr. 20. 12:05
 10/21 A kérdező kommentje:
Arra mindenképp jó volt az eset, hogy megtanuljam, fel kell írni a jelszavakat egy titkos helyre. Már meg is tettem az összes jelszóval, csak ez az egy hiányzik.. de nagyon :(
2014. ápr. 20. 12:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!