Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek melyek Magyarorszá...

Szerintetek melyek Magyarországon a legtöbbet látogatott fórumok? /Ti melyik fórumokat ismeritek/látogatjátok?

Figyelt kérdés
A téma és a célcsoport teljesen mindegy. Én nem szoktam fórumokat olvasni, de most egy kutatás szempontjából fontos lenne, hogy átnézzek néhányat, szeretnék segítséget kérni. Ti milyen fórumokat ismertek vagy látogattok? Bármilyen ötletnek örülök, akkor is, ha nem egy "híres" weblapról van szó. Ja, és ha különböző témájú fórumokat írtok, az nagyon szuper. Előre is köszönöm a segítséget.

2014. ápr. 20. 12:29
 1/4 anonim válasza:
Facebook, Ask.fm, Youtube, Gyakorikérdések, E-bay, Twitter, Blogger, Live Windows, Wikipédia, Google, Baidu, Yahoo, talán ezek.
2014. ápr. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
index fórum, és prohardver fórum talán a két legnagyobb magyar. Mindkettőben van végtelen számú téma.
2014. ápr. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ez szuper, köszi!

És olyat ismertek esetleg, ahol a bejegyzés írójának felhasználónevére kattintva látható a felhasználónak a neve vagy a kora?

2014. ápr. 20. 15:18
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocs, hülyeséget írtam. Szóval a neve az irreleváns, a neme érdekel.
2014. ápr. 20. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!