Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Elfelejtett facebook jelszó!?

Elfelejtett facebook jelszó!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nos a problémám az lenne, hogy elfelejtettem a régi facebook-om jelszavát. Régen egy másik böngészőt (opera) használtam ami még fent van a gépemen, de nem volt vele megjegyeztetve a jelszó ... vissza tudnám valahogy keresni?

(kb. 3-4 hónapja használtam utoljára, ha ez számít valamit)

Előre is köszi a segítséget!


2014. ápr. 21. 13:47
 1/10 anonim ***** válasza:
nem.
2014. ápr. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Használd a jelszó-emlékeztetőt. A jelszó mező alatti "Elfelejtetted a jelszavad?" hivatkozás.

Remélem az e-mail jelszavad tudod, mert oda küldi.

2014. ápr. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az email cím már nem él... :/
2014. ápr. 21. 13:57
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy el e meg, de anno volt olyan, hogy ismerősök fényképét jelenítette meg a rendszer es azokat kellett felismeri, igy kaptál uj jelszót.
2014. ápr. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Megpróbálom, köszi a segítséget!
2014. ápr. 21. 14:03
 6/10 A kérdező kommentje:

Sajnos nem adja be se a képes megoldást, sem pedig egyéb kérdést ... mindenáron az email fiókot kéri ami már tudomásom szerint nem él.

Tuti nem lehet visszakeresni a böngésző mentett adatai közül a nem mentett jelszavam?

2014. ápr. 21. 14:30
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, és ne törd fel mások fiókjait.
2014. ápr. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem más fiókja, hanem az én régi fiókom. Másokat nem engedek a gépem közelébe se, nemhogy még netezzenek is rajta ...
2014. ápr. 21. 14:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nem kell akkor jelentsd h az a régi felhasználói fiókod s reflexből törli
2014. ápr. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 gittababa89 válasza:

Sziasztok!

Mi van akkor ha elfelejtettem a jelszavam, így újat kértem. Mindent tök jól megcsináltam, de az új jelszót nem küldte el a freemailomra.(ami meg volt adva a faceemba is) lassan 1 hete várom. próbáltam már többször is.

Tudnátok valami tippet adni?

2015. nov. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!