Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Akik már törölték magukat...

Akik már törölték magukat Facebookról, milyen tapasztalatokkal bírnak?

Figyelt kérdés
Csak az egyetemi csoportok miatt nem merül fel bennem komolyabban, hogy töröljem magamat, de a végzés után szinte már várom ezt a pillanatot. Milyen érzés volt törölni magadat? Meddig volt fura a FB-mentes netezés?
2014. ápr. 21. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért ne úgy beszéljünk már erről mintha a drogról vagy alkoholról szoknál le :D
2014. ápr. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Eddigi röpke életem legjobb döntése volt.

14/l

2014. ápr. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 csacsi2 ***** válasza:
100%

Ezek az élet nehéz kérdései...

Pszichiáter eszedbe jutott? Ő biztos tud segíteni, sokmindent megéltek már!

2014. ápr. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy egy kicsit OFF lesz, de nekem van facebookom, csak nem használom (kéthetente lecsekkolom, hogy történt-e valami érdekes), régen naponta órákat chatelgettem, de aztán átszoktam gyakorira, de szerintem a gyk függőség azért egy fokkal jobb, mint a fb függőség :D.
2014. ápr. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Azért ne úgy beszéljünk már erről mintha a drogról vagy alkoholról szoknál le :D"


Pedig nyugodtan.Hasonló volt,mint a dohányzásról való leszokás.Észre se veszed és napi 6-8 órát töltesz el annak bámulásával,hogy ki milyen faxságot oszt meg,tölt fel.

Kb. 2-3 hétig volt fura.

2014. ápr. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 csacsi2 ***** válasza:
100%

"Pedig nyugodtan.Hasonló volt,mint a dohányzásról való leszokás." Ha megkérdezhetem, meddig dohányoztál? Azt tudod-e ,hogy fizikai tünetekkel is jár?

Minden esetre, az ember mindig függő lesz valamivel!

A kérdés inkább az hogy miben függő?! Van aki netfüggő és van aki a gyermekeivel függő! Igencsak minőségi különbség van!

A FB -csak nagyon kis résza a netnek, mégis csak jobb, mintha drogozna! amúgy meg soha nem értettem mit jelent hogy Facebook függő?!

Nem kell átesni a ló túloldalára! A Facebook igen is nagyon hasznos tud lenni, attól függ miként használja az ember (akárcsak a netet)!

Inkább az a kérdés, hogy mi az amiben függő! Önmagáról osztogat képeket rendületlenül, vagy valami hasznosat is végez. Innentől kezdve nem Facebook függőségről, hanem magamutogatás függőségről beszélünk! Senki ne értsen félre, ez csak egy példa.

Aki másokon segít a facebook segítségével az is (káros értelemben véve) függő?

Olyan függőséget kell keresni ami hasznos, lehetőleg maradandó és emberi4 Így megoldódik a függőség!

Valaki valamiben jó akkor azt kell csinálja!

2014. ápr. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Felemelő érzés! De azóta úgy néznek rám, mint egy leprásra mikor közlöm, hogy "nincs fészbúkom"
2014. ápr. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Ha megkérdezhetem, meddig dohányoztál?"


17 évig.

2014. ápr. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!