Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi az oka annak, hogy a...

Mi az oka annak, hogy a gyakorikerdesek.hu-n nincs hozzászólás javítási lehetőség?

Figyelt kérdés

A kérdés úgy értendő, hogy direkt így csinálták meg, tehát ez valamiféle elv miatt van így? Vagy csak eredetileg nem tették bele ezt a funkciót, és utólag nem bővítik már?


Csak azért kérdezem, mert (lehet, hogy csak én vagyok így vele) sokszor előfordul, hogy a válaszok esetén elírtam valamit, visszaolvasva észreveszem, hogy foglamazhattam volna érthetőbben is, elgépeltem, helyesírási hibát vétettem, stb... Ilyen esetben jó lenne egy "Hozzászólás szerkesztése" menüpont is, de ilyet nem találtam.


Kinek mi a véleménye erről?



2014. ápr. 22. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem volna értelme a pontozásnak. Egy rossz választ lepontoznának, te meg kijavítanád jóra...
2014. ápr. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
úgy működhetne sztem h mondjuk 1 vagy 2 percig lehet szerkeszteni
2014. ápr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg még olyan is lehetne, hogy 1 percig lehet módosítani és csak az 1 perc letelte után jelenik meg a válasz
2014. ápr. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
vagy törölni lehessen a "rosszul" megírtat...
2014. ápr. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert a másik tűnne hülyének, hogyha már reagált rá, közben meg átírta volna már adott komizó tök másra.
2014. ápr. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem lenne gond, ha 1 percig lehetne szerkeszti, csak az 1 perc letelte után jelenne meg a válasz
2014. máj. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!