Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Windows nem írja ki, hogy...

Borsi Miklós Gy kérdése:

Windows nem írja ki, hogy telepített frissítéseket ugyan akkor telepítette. Frissitések települtek:soha írja ki! A telepített frissítések ugyanakkor a jegyzék szerint megtalálhatóak. Mi van elállítva? Mi a hiba oka?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 24. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak igénytelen a rendszer. Ha a listádon volt legalább egy, ami nem települt (mert pl. egy másik frissítés miatt nem volt rá szükség), akkor az egészet sikertelennek veszi, és azt fogja odaírni, hogy nem települtek frissítések. Nincs semmi gond, csak katyvasz az egész windows update, ahogy van. Teendőd sincs vele.
2014. ápr. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Van amikor szépen be is pirosodik.

Én azonban nem tudom ellenőrizni,hogy automatikus üzemmódban minden frissítést telepítette-e?

Lehet ezt ellenőrizni?Én amikor eszembe jut akkor odakattintok és frissítések keresése címszóval végrehajtom

Akkor megnyugodhatok?

2014. ápr. 24. 13:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Mint mondottam, ha nem csinálsz vele semmit, akkor is megnyugodhatsz. Ami esetleg kimarad, azt a következő keresésnél meg fogja találni.
2014. ápr. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ebben reménykedtem titkon.
2014. ápr. 24. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!