Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on, hogyha elküldtem...

1981-ben születtem kérdése:

Facebook-on, hogyha elküldtem egy levelet és az címzett elolvasta, de törölte, akkor láthatom nálam az üzenetem végén a pipát, valamint a látta (időpont) jelzést?

Figyelt kérdés
Mivel nem ismerem a fogadó felet, ezért azt tudhatom, hogy olvasatlanul törölte? Ha igen, akkor hol nézhetem ezt meg? Mivel nem ismerősöm, de van közös ismerősünk, ezért úgy gondolom, hogy nem az "Egyéb" mappájába rakta a levelemet a Fascebook levelezőrendszere. Már április 5.-e óta várok a válaszra, tegnap átfogalmazva ismét elküldtem, úgyhogy egyéb tanácsok is jöhetnek akár privátban is. Nekem nagyon fontos lenne most. Köszönöm!

#levél #Facebook #címzett #visszajelzés #elolvasatlan #elolvasatlan levél #olvasatlanul törölt levél
2014. ápr. 25. 16:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!