Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nagyon lassú a netem, a...

Nagyon lassú a netem, a laptopom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kérlek, értelmes válaszokat írjatok, tudom hülye kérdés.. de nem értek a számítógépekhez. Már volt újratelepítve de pár hónap és ugyan olyan rossz lesz. Letörölgettem róla minden felesleges programot, szinte csak képek meg zenék vannak rajta. Ha az internetet megnyitom nem jön be, várni kell 10 percet hogy kihozzon egy kis ablakot ami azt írja hogy : oldalak bezárása, vagy várakozás. Rámegyek a bezárásra, lefagy a net.. bezárom az egészet, és utána talán jó, vagy még 4-5x el kell ezt játszani. Szokott olyan lenni, hogy netezek, és hirtelen bezáródik minden és elkékül a monitor (azt még nem figyeltem meg, hogy mit ír ki, de valamit számol) ilyenkor mindig újraindítom a gépet... Kérlek segítsetek, gondolom, valamit nem jól csinálok :D és nem vagyok én ilyen buta, csak ez a téma nem éppen az erősségem :/

2014. ápr. 26. 12:51
 1/7 anonim válasza:
milyen a laptopod?? es az operacios rendszer? Hany eves a laptop?
2014. ápr. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez lehet vírus, frissítetlenség, meg lehet melegedés, ramhiba.
2014. ápr. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
acer travelmate 5740 ,windows 7 , 3éves
2014. ápr. 26. 13:40
 4/7 anonim válasza:
szerintem is virus
2014. ápr. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És tudtok nekem olyan vírusirtót ajánlani ami ezt a problémát orvosolná? Vagy vigyem rögtön "szerelőhöz" ?
2014. ápr. 26. 18:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Valaki, aki boldogul a gépével, és nem ad pénzt szerelőre, bőven jó lehet, főleg ha többen gondolják kockának szegényt.
2014. ápr. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :)
2014. ápr. 27. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!