Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Más is kapott levelet Ramin...

Más is kapott levelet Ramin Akitanitól? Email alább.

Figyelt kérdés

Ezt ma találtam a spam szűrőmben. Jót mosolyogtam rajta, főleg, hogy Magyarország egyik leggyakoribb vezetékneve az enyém. Van valami ötletetek, hogy hogy lehetne valami hasonló frappáns baromságot reagálni rá?

A levél:

A nevem Ramon Akitani ; Korábban e-mailben , hogy válasz nélkül . Az első e-mailt , már említettem az én elhunyt ügyfél, akinek családja nem tudok enni érintkezik , de te ugyanazt a vezetéknevet , mint a , és úgy érzem , hogy könnyű lesz, hogy mutassam be a bank itt , mint a legközelebbi hozzátartozója a át , hogy a banki egyenleg az Ön nevében számunkra, hogy megosszák a folytatáshoz. Én már letétbe összege 9.500.000 euró halála előtt . A bank itt kérte meg, hogy bemutassam a kedvezményezettnek , ha van , illetve ingatlan kell visszakerült a kormány , és elveszne .


Én segítséget kér a jóhiszeműen be kell mutatni , hogy a bank ezt a szerepet itt, hogy dokumentációt lehet feldolgozni, és a fizetés az Ön javára . Amennyiben felkeltettük érdeklődését kérem keressen meg az én biztonságos e-mailben a további részletekért ( akitaniramon1414@live.com ) Az alábbiakban részleteket . Megjegyzés : Én fordítottam ezt a levelet, hogy megbizonyosodjon róla, képes elolvasni és megérteni , és kívánok továbbá, hogy Inglés válaszolj nekem , ha tudsz.


Tisztelettel ,

Ramon Akitani


---


Valami olyanra gondoltam, hogy


Kedves Ramon!


Sajnos én sem beszélni inglés, remélem ez lenni nem gond. Remélem elhunyt ügyfél szenvedni nem túl sok. Te küldeni nekem biztonságos posta, nagy pénz kicsi címletek, lenni nagyon boldog.



2014. ápr. 29. 13:49
 1/2 Tengor ***** válasza:
Egy SPAM botnak minek írsz levelet, úgy se olvassa senki, ellenben jelzel neki, hogy "hahó, itt valaki olvassa a leveleidet, ide küldjél még párat!"
2014. ápr. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez egy SPAM levél, tiltsd le a feladó e-mail címét.
2014. ápr. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!