Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon még nagyon régen...

Facebookon még nagyon régen fiatal koromban összevissza álitgattam a születésnapom és szerintem elérte a limitet. (? )

Figyelt kérdés
Nem tudom átálitani. Pedig ápr.29 van de ápr.30 van beállitva. Valaki tud segiteni?

2014. ápr. 29. 17:50
 1/10 A kérdező kommentje:
valaki? Bárhogy kinek tudok irni? Valamikor a limit lejárhat 1 éve nem járt le :/
2014. máj. 1. 14:38
 2/10 anonim ***** válasza:
Csinálj új profilt, és ne állítgasd a születésnapodat.
2014. máj. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Koszi ezzel semmit nem segitettél. Tobb mint 600 ismeros ujra osszeszedegetése tobb mint 200lájk a profil képen. Az emlékeim a lájkolt oldalak a régi beszélgetéseim. Meg ilyenek,csak ugy dobjam el?
2014. máj. 3. 10:16
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért, talán érzelmileg kötődsz a lájkokhoz? Nem fognak odabújni melléd éjszaka az ágyban. Konkrétan le se szarják hogy mi van veled. Csak boolean adatok, semmi más.
2014. máj. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A beszélgetéseket meg le tudod menteni, illetve azt is tudod csinálni hogy hozzáadod az új profilodat a beszélgetéshez, és át van mentve. Az ismerősöket meg felveszed újra, legalább ki tudod hagyni azokat akik csak azért vannak felvéve hogy hurrá mennyi ismerősöd van.
2014. máj. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vagy ha annyira nem akarsz új profilt csinálni, megnyugtatlak, senkit sem érdekel hogy mikor van a születésnapod. :)
2014. máj. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hahah. köszi. ha nem tudsz értelmeset mondani. Ne mondj semmit. Mondták már neked? Ha nem én mondom. Tehát köszönöm az utolsonak az értelmes megnyilvánulást:) Az előtte levőnke meg köszönöm igazad van:)
2014. máj. 4. 22:59
 8/10 anonim ***** válasza:
Szívesen, örülök hogy segíthettem. :)
2014. máj. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Legfeljebb egy nappal később köszöntenek.

Nem tudom milyen megfontolásból írtál 30-at.

2014. máj. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Az igazi barátaid tudni fogják, és akár élőben felköszöntenek. A többit szard le. Mind a 600 emberrel találkoztál már? A lájkok senkit sem érdekelnek.
2014. dec. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!