Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tudom hogy számtalanszor volt...

Tudom hogy számtalanszor volt ez a kérdés, de senki nem válaszolt rá normálisan, mit tegyek a youtube-val?

Figyelt kérdés
két napos szenvedés után végre kész lett a videóm amit hónapok óta tervezgetek...ez mind szép is jó..de az a K*****-va youtube a zene miatt letiltotta mert jogvédett...hát jó.. csak az a baj..hogy ez a zene másnál meg nincs letiltva...ahová csak tudtam oda írtam a szerzőt, a címet...de ezt így nem fogadja el... innen kiindulva minden zene jogvédett...akkor most? mit hogyan kell csinálnom hogy zene is lehessen a videóm alatt?

2014. máj. 2. 07:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Megveszed a zenét, vagy beszélsz a zeneszerzőjével és ezután bebizonyítod a youtube-nak, hogy szabályosan használod a zeneszámokat.

Más legális alternatívát nem ismerek. Esetleg felteszed más videomegosztó oldalra,ahol félig anarchia uralkodik.

2014. máj. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

csak azt nem értem..hogy 12 éves kislányok raknak fel zenés videót magukról ahogy táncolnak rá vagy csinálnak paródiát ilyesmit? nos azok megveszik???

de köszönöm a válaszodat :)

2014. máj. 2. 08:16
 3/12 Tengor ***** válasza:
Miért foglalkozol te mással? Az ő nézettségük talán nem éri el a youtube ingerküszöbét. Talán nem is youtube partnerek.
2014. máj. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem foglalkozok mással..csak azt nem értem hogy nekik miért lehet fent a zene és nekem meg miért nem..mikor hat helyen is megjelölöm
2014. máj. 2. 08:54
 5/12 anonim ***** válasza:

Erre nincs válasz. Naponta 5000 ember megy át a tilosban, még is csak 50-et büntetnek meg, na ez miért van???


Na ugye...

2014. máj. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"csak azt nem értem..hogy 12 éves kislányok raknak fel zenés videót magukról ahogy táncolnak rá vagy csinálnak paródiát ilyesmit? nos azok megveszik???"


Csináljunk egy pár kísérletet.

Készíts egy hasonló összetételű videó-fájlt, ahol ugyanannyi másodpercnél kezdődik ugyanaz a zene, és ugyanannyi lesz az időtartalma, tehát szinte klónozod, és próbáld feltölteni.

Ezután csinálhatsz egy olyat is, hogy letöltöd ugyanazt a videót, és megpróbálod feltölteni.


Ha sikerülnek, akkor próbáld te is hasonló összetételben- felosztásban megszerkeszteni a videódat.


A vine videóknál 6 másodpercig engedik a zenéket a szerzők, lehet ha te is ezzel próbálkozol akkor menni fog.


Másik lehet a feltöltés óta beépítettek egy speciális szűrőt, ami még nem létezett a kislányok videófeltöltésénél, vagy lehet speciális kérésekre történik meg a szűrés, tehát nem minden zenénél létezik...


Hirtelen ennyi tippem volt!

2014. máj. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Számtalan értelmezés volt már e tekintetben.

A jobb segitségadáshoz légy szi ide pontosan leirni, mi az a link, mit a YouTube-től kaptál a Videokezelőbe, vagy netán emailban?

Mert mi az hogy letiltotta? Mert pl. ha csak 3. féllel való tartalomegyezés van, az még nem letiltás, csak értesítés.

Szóval ha érdemi választ akarsz, irj le pontosan mindent és ismertessed a YouTube-től kapott szövegeket. Mert bizony sokfajtát lehet kapni.

2014. máj. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hagyd úgy ahogy van, egy hét múlva működni fog.
2014. máj. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha gyorsítanád, vagy lassítanád a zenét? Így nem tudja felismerni elméletileg.

Sokan ezt csinálják.

2014. máj. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Tengor ***** válasza:
#9, rendkívül igényes és nézőcsalogató lesz a videó...
2014. máj. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!