Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a csuda történhetett a...

Mi a csuda történhetett a facebookjával?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lassan már leteszem a hajam. Adva van egy idősödő hölgy, akinek eladtam a régi számítógépem. Csináltam neki facebook profilt.

1. kör: facebook letiltotta egy hónapon belüli túl sok ismerős miatt.

2. Új profilt csináltam neki, ennek 2-szer rosszul írta be a jelszavát, de lementem neki megcsinálni, új jelszóval működött.

3. Ugyanez a profil: Állítása szerint valamit megosztott, és egyszer csak minden eltűnt. Hiányzik az összes ismerőse, képe, megosztása. Ha én rámegyek az oldalára, ott van, hogy ismerősnek tudom jelölni, tehát elvileg nem tiltották le megint (180 ismerőse van már megint egy hónapon belül, lehet ezért?) Most le lett tiltva, vagy mi a helyzet?



2014. máj. 4. 10:25
 1/1 anonim ***** válasza:

csak azt tiltják le egy ideig hogy nem tud be jelölni senki mert túl sok jelölést küdött . kb 1 hónap után újra tud jelölni.


A facebook nem tilt le azért mert sok ismerősöd van... túl sok nem lehet mert max 5000

2014. jún. 17. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!