Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tegyek ha nem találom...

Mit tegyek ha nem találom magyarországot vagy hungaryt?

Figyelt kérdés
[link] szeretnék regisztrálni és online fogadni de az istenre meg esküszöm hogy nem találom sem magyarországot sem hungaryt! ha mást adok meg az befolyásol valamit? nektek meg van ?
2014. máj. 5. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Kivonult Magyarországról a bwin, ezért nincs a listán.

Nem tudom, hogy ezek után mennyire illegális Magyarországról ott játszani/fogadni/nemtudommitcsinálni.

2014. máj. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Te is játszol ? Bwin-en mert nekem egyik országot se akarja elfogadni!
2014. máj. 6. 13:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem játszom, de IP alapján sok esetben egész jól meg lehet határozni, honnan netezel. (Pl. videómegosztó oldalakon amikor nem enged megnézni egy adott videót.)

Szóval szerintem emiatt nem engedi (érzékeli, hogy Magyarországról próbálsz regisztrálni és valószínűleg tiltólistán vagyunk).


Ötletem: keress másik hasonló oldalt.

2014. máj. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Okés próbálok de nem találok mert ez tudom hogy megbízható apum is itt fogad de ő már több éve be van regisztrálva
2014. máj. 6. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!