Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tp-Link TD-W8901N (modem és...

Tp-Link TD-W8901N (modem és router egyben) vs. T-home problémám van. Hiába állítom be a pppoe kapcsolatot úgy, ahogy a kézikönyvben, és még több oldalon is írják, egyszerűen nem működik. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
A CD amit adtak hozzá, azzal sem megy. De amint visszadugom a modemet és a routert amin ugyan azok az adatok vannak beállítva, rögtön van net. Nem lehet, hogy nekik központilag van társítva a rendszerükhöz a mostani modem és azért nem sikerül beszerelnem az újat? Viszont az érdekes az, hogy régebben a router mellé 2 másik modemet is bekötöttem és azok sem voltak jók. Egyszer pedig a routert is kicseréltem és úgy így megmakacsolta magát. Bármilyen segítség jól jön, pls help.

2014. máj. 6. 20:33
 1/5 P.O.C. ***** válasza:
A TP-Link TD-W8901N "Annex A" szabványú modem-router. A T-Home meg "Annex B" -t használ, ezért nem működik.
2014. máj. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor küldhetem vissza, vagy van rá valami megoldás?
2014. máj. 7. 06:31
 3/5 P.O.C. ***** válasza:

Erre nincs más megoldás. Ami Annex B -s az B -re végződik, pl.:

[link]

[link]

2014. máj. 7. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem, köszi. ;)

Rendeltem is újat. Akkor ennek jónak kell lennie: TP-LINK TD-W8951NB

2014. máj. 7. 12:29
 5/5 P.O.C. ***** válasza:
Igen az jó lesz.
2014. máj. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!