Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha vásárolok eBay-en, elutalom...

Ha vásárolok eBay-en, elutalom az összeget a megadott paypal számlára, akkor mi garantálja, hogy a terméket meg is fogom kapni?

Figyelt kérdés
2014. máj. 8. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmi.
2014. máj. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor mégis hogyan mernek az emberek vásárolni?
2014. máj. 8. 16:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugy ahogy autot vezetni, repulore szallni, extrem sportot uzni, stb. Ezeknel pl. az eleteddel fizethetsz.
2014. máj. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért, ha a jófogáson vásárolsz, akkor mi a garancia?? Az bizony sosincs...
2014. máj. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jófogáson pl a ott a személyes átvétel...
2014. máj. 8. 17:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, de ott sem az a jellemző. Minden ilyen tranzakciónál ott a rizikó...
2014. máj. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az eBay "buyer protection" a garancia.

Ha x idon belul nem kapod meg a termeket, akkor panaszkodsz (open case) es az eBay elintezi hogy vagy a termket vagy a penzed visszakapd. (ha nem tudjak ravenni az eladot, hogy postazzon, akkor elveszik tole a penzt es visszautaljak neked).

Nyugodtan vasarolj, en mar tobb100 termeket vettem es kb. tobb tucatot is eladtam. (soha nem talalkoztam szemelyesen az eladoval/vasarloval).

2014. máj. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!