Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem működik a Google, a...

Nem működik a Google, a Steam, a uTorrent, a League of Legends, pedig van netem. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egy jó ideje a számítógépem nem képes bizonyos szerverekhez csatlakozni. Ugyanaz a probléma a laptopommal, és az asztali gépemmel is. Mindent megpróbáltam: Kikapcsolni a tűzfalat, a router tűzfalát,stb. Végül úgy döntöttem, reset-elem a modemet Ez meg is oldotta a problémát, de 2 hét múlva elment a net kb. 10 percre, és amikor visszajött, akkor minden ugyanaz lett, mint a reset-elés előtt. Megint reset-eltem a modemet, akkor még kevesebb ideig volt jó. Ma már sikerült odáig süllyedni, hogy naponta többször reset-elni kell a modemet, ahhoz, hogy működjön, és már a Google se működik( Bing-et kell használnom). Mindenhol azt mondják, hogy kapcsoljam ki a tűzfalat, de már megtettem. Ha van itt valaki, aki ért hozzá, az kérem segítsen!

2014. máj. 10. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Tedd rendbe a géped: [link] majd töröld ki a dns gyorsítótárat: [link]
2014. máj. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem segített. De azért köszi.
2014. máj. 11. 10:20
 3/5 anonim ***** válasza:

iktasd ki a routert, csak a modemeddel legyen összekötve a gép, ha úgy is előjön, akkor hívd fel a szolgáltatód, hogy hibás a modem és cseréljék ki.


Ha így nem jön elő a hiba akkor valószínűleg a router a hibás, ha van rá esélyed akkor gariba cseréld ki.

2014. máj. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy a készülék router és modem egyben, úgy hogy lehet, hogy az egészet ki kell cseréltetni. (Egyébként a Google megjavult)
2014. máj. 13. 18:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Van egy hardeset funkció, próbáld meg azt, de előbb 5-10 perc áramtalanítással. Utána jöhet a hardreset (google-be megtalálod).
2014. máj. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!