Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » League of Legends? Írtam a...

League of Legends? Írtam a Riot-nak, visszaírtak, de mivel nem vgayok jó angolos és nemérdekel a google fordító ezért nem nagyon értem hogy mit írtak vissza. Valaki nem tudna segíteni? A szöveg lennt. :D

Figyelt kérdés

Greetings mamika55,


Thank you for contacting me. I'm glad you're excited about lowering price of Darius! I’m sorry, but I cannot give you any details beyond what you might find on our forums.


We don’t want to release an unfinished product, so unexpected delays can force us to change release dates. To avoid confusing or disappointing our players, we try to only announce release dates when we’re sure we can release content on time.


This also applies to sales, promotions, tournaments, new services, and other events. I’m sorry I can’t provide you with more information. You will be able to find all the latest updates here:


NA - [link]


EUW - [link]


EUNE - [link]


Let me know if you have any other questions or feedback. See you on the Fields of Justice!



2013. okt. 6. 14:49
 1/1 anonim válasza:
Az elvileg hogy vettél egy dariust és nem kptad meg nagyon sajnálják
2014. máj. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!