Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom megosztani a...

Hogyan tudom megosztani a sávszélességet TP-Link W8951NB router esetén?

Figyelt kérdés

10 Mbps letöltési sebességű netünk van, ezen osztozunk én és a tesóm, neki laptopja nekem asztali PC-m van. A sebességgel semmi gondom nincs, a ping is rendben van, átlag 30 körül szokott lenni, de persze ez a játékon belül szerverfüggő. A gond ott kezdődik, hogy ha a tesóm el kezd youtube-ozni akkor felmegy 300-500 ra és így lehetetlen játszani. Ráadásul elég gyakran szokott youtube-ozni.....

Torrentezni nem szokott, csak youtube -t asználja, filmet is általában online nézi, így ha megosztom a sávszélességet az fel sem tűnne neki, én pedig tudnék játszani. Van erre valami mód? Routerünk típusa: TP-Link W8951NB



#internet #router #sávszélesség #sávszélesség megosztása #TP-Link W8951NB
2014. máj. 11. 18:35
 1/1 anonim ***** válasza:
2014. máj. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!