Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem rég vásároltam egy samsung...

Nem rég vásároltam egy samsung galaxy s4-et a telekomtól, rendeltem hozzå +1GB internetet ahol írták, hogy 4G/LTE hålózatot is biztosít a csomag A probléma az, hogy sehol nem érem el a 4G-t, csak a 3G-t vagy a H+-ot, ami nem tudom micsoda?

Figyelt kérdés
Budapesti vagyok, tehåt nem a lefedettség a hiba (szerintem).

2014. máj. 11. 21:02
 1/4 CspCsj ***** válasza:

A H+ az HSPA, ami már 4G, kicsit részletesebben:

[link]

2014. máj. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, de van egy ismerősöm akinek írja azt hogy 4G.

Ma teszteltük amikor nálam volt, neki írta azt hogy 4G-n van. Amikor vásároltam a készüléket nem adtak új microsim kártyát, mert elfogyott. Ezért a régi sim kártyát tettük bele, amit régen levágattam egy mobilüzletben.

A SIM kártya lehet az oka ?

2014. máj. 11. 23:12
 3/4 anonim ***** válasza:
a csomag igazából teljesen mind1, meg a kártya is. ha van lefedettség, és ezt a telefon látja, akkor te akkor is fel tudsz menni monjuk LTE hálózatra, ha mondjuk amúgy mobilnet csomagod sincs. legalábbis nekem csak olyan csomagom van iPhone 5-ömön, ami max 21 mbit/s-t biztosít, mégis LTE hálózatot ír, ha aktiválva van az adatforgalom.
2014. máj. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 CspCsj ***** válasza:

Beállítások/További hálózatok/Mobilhálózatok/Hálózatmód LTE legyen/Hozzáférési ponton (APN) belül a csatorna is LTE legyen.


(T-Mobile-nál a kártyás csomagokhoz nem jár a 4G, ügyfélszolgálaton kérdezz rá, ha rád is vonatkozik)

2014. máj. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!