Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » AVON tanácsadó lettem, és...

AVON tanácsadó lettem, és akadt egy kis problémám. Bővebben lennt. (? )

Figyelt kérdés
A kérdésem az, hogy az első rendelésem megjött, utána feladtam egy másik, de az előzőt még nem fizettem be . Jött egy sms, hogy visszatartják a csomagomat hitelkeret túllépése miatt. Ma reggel kaptam egy e-mail-t, hogy igazoljam 1500-ft befizetését e-mail-ben, vagy faxon, de délután már befizettem az előző rendelésem összegét, és nemis telt le a határárodő, szóval most hogy lesz? mi az az 1500 ft? és ígyis igazolni kell azt? és mikor fogkák kiengedni a második csomagomat?

2013. okt. 1. 17:07
 1/3 anonim válasza:
Sajnos valóban így működik. Minden tanácsadónőnek lett egy hitelkerete, ha azt túllépi a rendelés összege/összegei,ilyenkor visszatartják a csomagot, és előleget kell befizetni. Ez a te esetedben most 1500 Ft. A befizetések átfutási ideje miatt kaptál emailt, nagy valószínűséggel még az Avonhoz nem érkezett meg a befizetésed. A csekkes befizetések átfutási ideje a leglassúbb, ráadásul 149 Ft-ot is felszámolnak. A csomagit meg akkor fogják kiengedni, ha már ők azt látják, hogy nincs elmaradásod.
2013. okt. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért annyira nem lassú a csekkes befizetés,nekem a feladást követő 3.ik nap már lenullázódik az összeg.Mivel még nincs akkora hitelkereted hogy bátran rendelhess ezért egy darabig figyelj még arra ,hogy ne adj le rendelést amíg be nem érkezett az előző befizetés,és ne rendelj nagyobb értékben mint a hitelkereted mert akkor is visszatartják a csomagot.
2013. okt. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ilyen esetben mindenképp fizesd be a csekket, de ha még a pénzt nem érkezett be hozzájuk sincs gond, mert ha lefotózod a befizetett csekket és elküldöd nekik a hungarian.credit@avon.com e-mail címre, akkor kiengedik a csomagodat.
2013. okt. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!