Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem csatlakozik a...

Miért nem csatlakozik a telefonom a wifimhez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan problémám lenne ,hogy vettem egy Alcatel OT Pop C7-et ,minden wifire csatlakozik amit talál legyen az nyílt vagy védett , az itthoni wifit is látja sőt csatlakozik is hozzá (WPA/PSK védett) de mikor megnyitnák bármilyen alkalmazást amely igénybe venné a netet úgy csinál mint ha nem is csatlakozott volna ,holott folyamatosan jelzi ,hogy csatlakozva van. Nővérem telefonjával is ezt csinálja de azt még újra is indítgatja ha csatlakozva van rá. Semmilyen más wifivel nincs baja se az ő telefonjának se az enyémnek csatlakozik rendesen a 2telefon. Légyszíves segítsetek , és még amit tudni érdemes az előző Sony Xperia Solám gond nélkűl csatlakozott hozzá.

2014. máj. 13. 08:53
 1/4 madmaxx ***** válasza:
a routeren nincs MAC cím alapú access control beállítva?
2014. máj. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez egy nagyon jó kérdês de sajnos nem értek hozzá annyira.. Már átneveztem levettem a jelszót de semmisem segített... Digi net ők adták hozzá a routert (zte) . Tudnál segíteni ,hogy hogy tudnám megnézni a MAC-et? Esetleg kihívom a digiseketazon gondolkodtam még ha már nemvágom .:D
2014. máj. 13. 13:27
 3/4 madmaxx ***** válasza:

várj - DIGINET?

csak 1 kérdés előremenőben - mikor csatlakozol, akkor a gépeden bekapcsolod a WIFI-t, és utána egy ilyeen "csatlakozást" futtatsz a gépen

bocsi ha későn válaszolnék, csak sokszor havazok a munkában :(

2014. máj. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem futtatok semmit. Ha arra gondolsz a gep egybol csatlakozik es hibatlanul mukodik rajta. Igen diginet ,zte (gyarifos"digirouter")
2014. máj. 14. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!