Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha koliban van lekódolatlan...

Ha koliban van lekódolatlan WiFi, akkor arról torrentezhetek?

Figyelt kérdés

2014. máj. 13. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha le nincs tiltva a torrentezés vagy addig amíg ki nem tiltanak róla,mert lefoglalod a sávszélességet.
2014. máj. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
Hihetetlen, hogy a mai fiatalsag egy lepest sem tud tenni torrentezes, faszbuk es egyeb marhasagok nelkul.
2014. máj. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Zsebvirág ***** válasza:
Torrentezhetsz addig amíg le nem tiltanak vagy le nem jelszavazzák. Utána már nem...
2014. máj. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy attól torrent nem menne rajta, mert azok a portok tiltottak. ha nem, és egyszer valaki rájön, vissza fognak keresni, aztán mehetsz a koliból...(plusz megköszönik a többiek majd neked, hogy a kódolatlan wifi azok után inkább kódolt lesz).
2014. máj. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ugyan már simán meg lehet oldani a torrentezést. Csak nem kell szélnek ereszteni a sebességet, én szépen belőttem 7-800 kbps sebességre, az nem döntötte hanyatt a hálózatot. Egy film, vagy játék szép kényelmesen lejön. (ha nem a bluray a cél) Ha nem nyúlok hozzá, akkor 2-4 megával jött volna. :D
2015. febr. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ja és persze a seed-et 1 kb/s-ra állítottam.
2015. febr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!