Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vihar miatt akadozhat a net?

Vihar miatt akadozhat a net?

Figyelt kérdés

T-home szolgáltatónál vagyunk és az a problémám hogy a héten eléggé esős,szeles idő van és az internet meg folyamatosan szakad meg. Ez alatt azt értem hogy elmegy egy pillanatra utána visszajön. Ez főleg Online játékokban vehető észre mikor megakadok 1-2 mp-re és utána tovább megy.

Érdemes betelefonálni hogy mi van, vagy várjam meg amíg vége a viharos időszaknak?



2014. máj. 14. 20:47
 1/2 anonim válasza:
Szerintem telefonálj be(biztos nem fogják ezért leordítani a fejedet)
2014. máj. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Érdemes betelefonálni hogy mi van, vagy várjam meg amíg vége a viharos időszaknak?"

Szerintem felesleges "farkast kiáltanod", biztos, hogy az időjárás miatt van.


Egyrészt a rossz idő miatt többen lógnak a neten, nagyobb a terhelés, másrészt a viharos szél kissé megcibálhatja a légkábeleket, illetve gondot okozhat az áramellátásban is (ez lehet nagyon kismértékű is, amit te nem veszel észre, de a berendezések már igen).


Most egyébként is minden Internet-függő betelefonálgat az ügyfélszolgálatra, azzal az álindokkal hogy "már több napja nincs netje" (miközben van, csak néha egy kicsit szakadozik, vagy magasabb a pingje, vagy lassabb), szóval csak feleslegesen nyaggatod szerencsétlen ügyfélszolgálatosokat - csodát nem tudnak tenni.


Ha jobbra fordul az idő, és továbbra is fennáll/rosszabbodik a helyzet akkor érdemes szólni (a szerelőnek is könyebb csatlakozót szerelni száraz időben, mint zuhogó esőben/nagy szélben).

2014. máj. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!