Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A saját gépemről ki tudnám...

A saját gépemről ki tudnám deríteni a jelszót a kezelőfelületnek?

Figyelt kérdés

Van valami program rá amivel megtudhatom a kezelőfelület felhasználóját és jelszavát?

Valahova a gépbe el van mentve amikor kéri?

Egy speedtouch-os routerem van,pontos típusát nem tudom,lényeg,hogy a kezelőfelületbe szeretnék bejutni,ha resetelem az ip elveszik amiket nem tudok mivel nem telefonos internetem van hanem "fix ip-s"szóval nem dinamikus.

Vagyis ha resetelem ide kell hívjam a szolgáltatót aki nem fogja megadni.

Van valami lehetőség rá,program vagy akármi amivel fel lehet törni a jelszavamat és a felhasználót?

Mikor be akarom írni a 192.168.1.254-et akkor nem hozza be a speedtouch oldalát hanem a böngésző hozza elő,hogy engedélyt kér a speedtouch ....

Ez pl. explorernél és chrome-nál másképp néz ki.

Szóval valami mód van erre?

Mert a szolgáltatótól esélytelen megtudni,mert attól fél,hogy összekutyulom,nem is akarok ebbe belemenni hagyjuk ezt a részét.

A lényeg,hogy van valami amivel meg lehetne tudni?

Mivel a router-hez van kötve a gép így talán vhogy meglehetne fejteni vmi progival vagy bármivel?



2014. máj. 14. 22:53
 1/8 A kérdező kommentje:

"Vagyis ha resetelem ide kell hívjam a szolgáltatót aki nem fogja megadni."



Félreértés előtt nem az ip-t nem fogja hanem a jelszót és felhasználót :D

2014. máj. 14. 22:55
 2/8 Tengor ***** válasza:

Ha nincs elmentve a jelszó a böngészőben, akkor nem fogod tudni kideríteni.

Ha a szolgáltatóé a router, akkor viszont nem is kell kiderítened, abban neked semmi keresnivalód. Ha szükséged van valamire, akkor a szolgáltatás keretén belül hívd ki és csinálja meg!

2014. máj. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Tengor ***** válasza:

Ne privátba!

Senki nem fog segíteni neked az iskolád routerét megtörni. Sőt neked sem javaslom, ciki, ha azért kell átmenni másik iskolába, mert az előzőben megpróbáltad megtörni az informatikai rendszert, ráadásul sikertelenül.

Minek routerrel innen nincs valami amivel fel lehet törni?

Láttam sok speedtouch vagy thomson router feltörést viszont ahhoz kell az a számsorozat a SpeedTouch felirat után amit nem tudok mivel a név meg van változtatva


Válaszol Üzenet törléseneked az iskolai wifi jelszó? Nem bírsz ki 6-7 órát FB nélkül?

2014. máj. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem feltétlenül fb-ről van szó,pont nem azért van szükség a netre,hanem bármikor gyors infó kell főleg,mert nincs házi és pont neten kellett utánanézni ott a net.

Amúgy így is tudunk szünetben Wifizni mert van egy másik aminek ugyanaz a jelszó mint a név :))

Csak ahhoz ki kell menni az osztályból mert az osztályból nem fogja

2014. máj. 14. 23:08
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja és nem csak úgy belopoznák vagy gondolom gondoltad,hogy informatika órán tervezem ezt,itt meg nem csinálnak semmit komolyt,hogy áttesznek,meg nincs,hogy észrevegyék,mert a tanár legtöbbször kimegy és mi csak gépelünk azt csinálunk amit akarunk rajta,kivéve facebook bejött egy ilyen törvény xD
2014. máj. 14. 23:10
 6/8 A kérdező kommentje:
semmi komolyt*
2014. máj. 14. 23:11
 7/8 Tengor ***** válasza:
Hidd el, hogy hamar kiderülne, hogy ki követte el. Egyrészt van ültetési rend így abból már lehet tudni, hogy ki próbálkozott. Másrészt elég beszédesek tudnak lenni a diákok, ha megszellőztetik a kicsapás esélyét. Csak egy bolond nem látja ezt be. Persze mit várunk valakitől, aki a leckéjét nem csinálja meg...
2014. máj. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem is lenne nyilvánosságra hozva,hogy tudjuk a jelszót szóval azt se tudnák,jogy történt valami.

Mert gondolom nem kukkolják,hogy milyen eszközök vannak rácsatlakozva a wifi re.

Amúgy 1x be tudtam lépni mert nem volt jelszó még régebb és ott volt a jelszó csak rossz wifin próbáltam mivel abban a teremben 2 van.Gondoltam ha tényleg ott vagyok a kezelőfelületben akk nyomok egy restart ot és akk mindenkinek elmegy a netje.

El is ment csak sajna véletlen nem figyeltem és resetet nyomtam:PPP

Elment és nem jött vissza és senkibek nem volt net xdddddd

Kövi infó órán ment a net és egy kukkot sem hallottunk h lett volna vmi ez miatt de észrevették tuti,mert újra ipt be kellett írják és sajna jélszót meg felhasználót tettek a kezelőre :/

2014. máj. 14. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!