Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valami vírus lehet a gépemen,...

Valami vírus lehet a gépemen, hogy tudom eltávolítani?

Figyelt kérdés

1. Internetezés közben sokszor hiába kattintok a "vissza" gombra, nem reagál, kb. 6-7-szer minimum rá kell kattintanom, hogy valóban visszamenjen.

2. Némelyik oldalakat ha megnyitom, épphogy betölt, átlép magától egy reklámoldalra (pl. randivonal, bet365...)


Mi lehet a gond? Lefuttattam már pár vírusirtást, de semmi hatás...



2014. máj. 17. 17:35
 1/4 '-'CSABA'-' válasza:

1.Lassú a géped.

2.Reklámok mindíg lesznek.

2014. máj. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 '-'CSABA'-' válasza:
Töltsd le az Advanced System Care-t,hogy felgyorsúljon a géped.
2014. máj. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. válaszoló, nem kell reagálni egy olyan kérdésre, amiről gőzöd sincs. Kösz.


2. Köszönöm!

2014. máj. 18. 21:49
 4/4 A kérdező kommentje:

Ja csak most látom, hogy ugyanaz a válaszadó.

Amúgy nem a gépem lassúságával van a gond, egyáltalán nem lassú... Leírtam, hogy mi a probléma. Ha a vissza gombra kattintok, tölt, de nem lép vissza az előző oldalra, csak ha sokszor egymás után rákattintok. A reklámoldalak meg nem másik ablakban nyílnak meg, hanem ugyanazon az ablakban, ugyanazon a lapon, ahova éppen pl. az egyetemi honlapom webcímét írom be... Be kell zárnom, majd újra beírnom a linket és akkor talán már nem ad be reklámot. Viszont van olyan oldal, ahol állandóan reklámoldalra vált át.

2014. máj. 18. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!