Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ilyen hülyének el lehet...

Ilyen hülyének el lehet magyarázni, hogy minek neki antivírus?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm nagy büszkén közölte velem, hogy neki nincs vírusírtó a gépén, és nem is kell, mert csak azt támadják a vírusok, akinek van, mert abból tudják, hogy támadni lehet, ha feltelepítesz egy vírusírtót. Így aztán neki nincs. Sőt ő mindenkit buzdít is arra, hogy ne legyen neki, és akik követik a példáját, azok azóta se panaszkodtak vírusra... Hogy lehet valaki ennyire barom?
2014. máj. 18. 00:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyennek sehogy. Szóra sem érdemes. Majd egyszer jól hazavágja a gépét egy vírus és csak akkor fog felébredni. De ezt nem fogja bevallani az biztos :D
2014. máj. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 P.O.C. ***** válasza:
100%
Ja, vannak ilyen beképzelt, kőbunkó hantaboyok, én is ismerek párat. Na ezek aztán, mindenkinél mindent jobban tudnak. Még szakembereknek is megmagyaráznák a hülyeségüket. Az ilyenek azt hiszik, minden szakmát jobban tudnak. Nem kell vele foglalkozni, ahogy az első is mondta.
2014. máj. 18. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ide is irogatnak ilyenek szep szamban. Hagyd ra, had szivjon majd.
2014. máj. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én se használok vírusirtót, de én azért, mert belassul tőle a gépem (több, mint 10 éves). Ésszel kell netezni és nem mindent letölteni.
2014. máj. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ahogy az utolsó írja az úgy igaz.Én is így vagyok ezzel..
2014. máj. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A letöltős mappát elég lenne ellenőrizni.
2014. máj. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem is vitatkoztam vele, mert aztán a múltkor megint fejtegette a dolgot és rájöttem, hogy semmit nem ért az egészből. Őt az se zavarja, ha mégis van vírus a gépén, vagyis hát, ő csak azt tekinti vírusnak, amitől lelassul a windows. Más nem zavarja. Azt nem fogja fel, hogy mondjuk mi van, ha a bankkártya adatait gyűjtik be valamivel. Nem lassult le a windows és akkor nem lehet baj. Ennyi. Úgy megnézném a képét, mikor egyszer beszarik a gépe, meg még a bankkártyáját is lekottázzák.
2014. máj. 21. 12:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Addig oké, amíg csak örül magában, hogy ő ilyen okos (megjegyzem elég gyökér ismerősöd lehet, legalábbis számítástechnikából elég laikus), de ha másoknak is továbbadja ezt a tévhitet, akkor másoknak okoz vele problémát.
2014. máj. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, hogy oké, hogy ő hülye, de hogy másoknak is terjeszti...
2014. máj. 22. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!