Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért ilyen lassú az internetem?

Miért ilyen lassú az internetem?

Figyelt kérdés
Amikor torrenten töltök le teljesen mindegy, hogy mit sose akar gyorsabb lenni a letöltés 600 kb/s nél. Amikor speed testet nezem akkor kiirja a rendes sávszélességet. Torrentbe nincs korlát megadva...
2014. máj. 20. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
A speedtest Megabitben adja meg a sebességed amit el kell osztani 8-al hogy megabájtban lásd a tényleges letöltési sebességet, az 5 megabites netet kellene jelentsen 600 ra szerintem
2014. máj. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pontosan milyen sebességű neted van? Speedtest mit ir, leírja?
2014. máj. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
5 megabites netem van, a t-mobile-ba bejelentettem, kijött egy faszi az lecsekkolta a netem és router nélkül az ő műszerén is hozta az 5 megabitet kb... de aztán a letöltés a torrentben csak nem akar 600 kb/s felé menni... ma meg kaptam másik modemet az se hozza nekem a gyorsabbat...
2014. máj. 21. 00:11
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mint wjeszi utalt is rá: a torrentkliensben tapasztalt 600 kBps (kiloBájt/másodperc) sebesség megfelel 4800 kbps-nak (kilobit/másodpercnek) vagyis 4,8 Mbps-nak (Megabit/másodpercnek). A speedtest.net meg alapértelmezetten Mbps-ban mér (ugyanis a távközlésben a bps, bit per másodperc - és annak SI-prefixumai - az adatátviteli sebesség mértékegysége).


Valószínűsítem a T-Home (nem T-Mobile - az mobiltelefonos net) 5 Mbps-os MAXIMUM letöltési sebességű csomagja van, aminek a GARANTÁLT letöltési sebessége így megvan - panaszra nem lehet okod.

2014. máj. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!