Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem látom mikor volt fent...

Nem látom mikor volt fent utoljára. Miért?

Figyelt kérdés
Régen mindig láttam hogy a barátom mikor volt fent utoljára a legnagyobb közösségi portálon. (FB) 1perce vagy 2órája stb. Kijelezte. Mostanában meg egyáltalán nem jelzi ki nekem, csak akkor látom hogy mikor volt fent utoljára, ha mobilról nézem. Miért? Egyszer megharagudtam rá és letiltottam chatről. De visszaoldottam nem sokkal később, azóta ilyen. Talán elállítottam valamit ezzel? Vagy mi a teendő valaki tudja? Mert kicsit zavar hogy nemtudom alaposabban szemmel tartani. :) Vagy talán ő állíthatott el valamit? Légy szíves segítsetek! Köszönöm!

2014. máj. 21. 00:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Én azon csodálkozom, hogy a barátod még együtt van veled, ilyen féltékeny bizalmatlan ember mellett
2014. máj. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké :D Szóval ha valaki tud valamit az légy szíves jelezze, unatkozó emberek véleményei nem érdekelnek
2014. máj. 21. 17:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Fáj az igazság?


miért kell utána nyomozgatnod?

2014. máj. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!