Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van olyan kiegészítő böngészők...

Van olyan kiegészítő böngészőkhöz, amelyikkel megoldható, hogy ne írja ki a facebookon az ismerősöknek a LÁTTAM szöveget?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, hogy ha belépnek a facebook-ra abban a böngészőben, amelyiken telepítve van, hogy minden beszélgetés esetében eltünteti ezt a LÁTTA dolgot AUTOMATIKUSAN? Vagy állítgatni kell az egyes ismerősöknél? Vagy hogy működik?, mert azt tudom, hogy van valami UnSeen plugin, de nem tudom, hogy hogyan végzi a dolgát.
2014. máj. 21. 23:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Gugli krómhoz:

[link]

2014. máj. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, bár én Mozillát használok.

És ez hogy működik?

2014. máj. 21. 23:45
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha más böngészőt használsz, akkor guglizd ki!


[link]

2014. máj. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hogy működik?

Tudja fene... Én csak rákerestem a gugliban...


Én olyan böngészőt használok, amihez nem találtam ilyen kiegésszítőt.

2014. máj. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Firefox -hoz:


[link]

2014. máj. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 savanyújóska ***** válasza:
Elméletileg, ha utána rákattintasz, hogy mark unread (olvasatlannak jelölés), akkor sem fogja írni.
2014. máj. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én nem szeretnék ilyen kiegészítőt, csak kíváncsiskodom. Van egy kedves barátom, akinél egy idő után azt veszem észre, hogy eltűnik a látta felirat (sokszor nem válaszol, csak megnézi, mit írtam, élőben sokat beszélünk). És tegnap küldtem neki messengeren egy képet, tudom, hogy megnézte, mert mondta is. Aztán ma eltűnt a látta felirat, nem hiszem, hogy velem akar trükközni. Azért gondoltam, hogy lehet ez ilyen mindenkinél eltünteti a látta dolgot cucc lehet.

2014. máj. 21. 23:57
 8/8 anonim ***** válasza:

savanyújóska nevű felhasználónak:


A kérdező automatizált megoldást keres. Amit Te írtál az pedig manuális.


De ez a kérdésében is olvasható.

2014. máj. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!