Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Windows Live Messengerben a...

Windows Live Messengerben a véletlenül letöltött -a betűk helyett megjelenő- animációt hol tárolja a gép, hol lehet letörölni, hogy többé ne jelenjen meg?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy nem jó helyen kerestem, de nem találtam sehol.

Le is szedtem a gépről az MSN-t, de újratelepítés után is megmaradt ez a zavaró animáció.

Teljesen véletlenül mentettem el: nem tudtam mit jelent és véletlenül a mentésre kattintottam.


2009. dec. 29. 16:43
 1/1 anonim válasza:

Na Figyu! Ezt nagyon rossz helyen kerested, valóban...

Azt úgy kell letörölni, hogy mikor meg van nyitva a beszélgető ablak, és valakivel írsz, akkor ott egy Smile logó. A Smile logó az felett van ahova írsz. Akkor arra rákattintasz, és utána rámész arra h összes hangulatjel, vagy hangulatjelek megjelenítése. Akkor ott mész lejjebb. Ott lesznek a Saját, általad elmentett jelek(smile-k) Akkor rákattintasz arra amelyik nem kell, és oldalt rámész h 'eltávolítás' Ennyi ;)

2010. jan. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!