Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows Live Messengerben...

Windows Live Messengerben van-e mód azokat a hangulatjeleket a számítógépre elmenteni amiket másoktól veszünk fel?

Figyelt kérdés
Mert már volt rá példa, hogy újra kellett telepítenem és elvesztettem őket, és jó lenne ha lenne egy mappám ahonnan csak visszapakolásznám és nem kéne megkérni mindig másokat, hogy csevegés közben küldjék át nekem.
2011. jan. 11. 09:45
 1/4 anonim válasza:
Ha a másiktól elvetted, akkor már elmentette a gép vlhova magától;) hogy hova azt ne kérdezz, annak utána kell nézni:$xD
2011. jan. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem találom őket:(
2011. jan. 11. 19:25
 3/4 anonim válasza:
alapból a hangulat jelek közé menti, ott megtalálod.
2011. jan. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy a messengerben hol találom a problémám az, hogy volt már rá nem egyszer eset, hogy újra kellett telepíteni a messengert, és ilyenkor elvesztek a hangulatjeleim. A kérdés az, hogy ezeket szeretném elmenteni a számítógépemen egy mappába, hogy legközelebb ilyen esetben pótolni tudjam.
2011. jan. 13. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!