Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem éri meg fenntartani...

Miért nem éri meg fenntartani az IWIW-et?

Figyelt kérdés

Én csak azt nem értem, hogy az oldal fenntartása miért kerül többe mint bármilyen másiké?

havi 5-10 ezerért már mindent tartalmazó korlátlan tárhellyel bíró szolgáltatást lehet igénybe venni, és még a domain bérlése is beleférhet. Ennyit meg szerintem simán megér az oldal ,csak az ott lévő reklámokból többet kereshetnek vele a fenntartók ennél.

Vagy miért kerülne bármi egyébbe is az oldal fenntartása?

2 milliót meg most nyereményjátékra költenek.



2014. máj. 22. 15:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Vedd át tőlük, ha ilyen olcsó, és megéri!
2014. máj. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Reklámokból semmit sem keresnek, mivel alig ment oda bárki is reklámozni. A Facebook elszívta az embereket, így nem volt aki lássa a hirdetéseket. Így nem lesz reklám se.
2014. máj. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Iwiwet alig használják, főleg Fecebookra, Twitterre és Vkontaktra mentek át...

Az origo szerint meg nem volt elég nagy a profit, a fent említett miatt. Reklámozni nem éri meg, ha nem olvassák elegen... Mark Zuckerberg bedöntötte az Iwiwet.

2014. máj. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Azért a 10ezres "korlátlan" tárhely és az IWIW-et üzemeltető szerverpark között van némi különbség :)
2014. máj. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

"Olyan költség, amihez nem társíthatsz bevételt, csak ott keletkezik, hogy nyilván a passzív tagok adatait is tárolni kell és mikor mások a rendszert használják, nagyobb adatbázisban nyilván lassabb keresni, ez pedig extra erőforrásokat igényel."


Még anni 1 milliárdért vették. Sajnos a Facebook lemosta a piacról.

2014. máj. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Létrejött egy "Mentsük meg az IWIW-et!" csoport az iwiw-en belül, és 5 nap alatt már majdnem 1700-an csatlakoztak.


De most tényleg azért az 5-10 ezer ft miatt szűnik meg az oldal?

13 év alatt még a 10ezerrel is számolok, akkor is durván 1.5millióba került az oldal fenntartása. Erre most meg 2 milliót költenek nyereményjátékra. Inkább tartanák fenn ebből még 13 évig.

2014. máj. 22. 15:48
 7/21 A kérdező kommentje:
De ha azt írja egy szerver szolgáltató hogy korlátlan tárhely ,akkor akár 1000TB-ot is használhat az oldal az is benne van a korlátlanba.
2014. máj. 22. 15:53
 8/21 anonim ***** válasza:
Nem érted, nem 5-10k\hó. Sebességet is nézel, vagy csak tárhelyet? A tárhely olcsó, még úgy is, hogy biztonsági mentéseket is tárolnak, a sávszélesség viszont drága. Személy szerint vagy 4 éve (ha nem több) nem láttam iwiwet, nem visel meg túlságosan a dolog.
2014. máj. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Oké, annó 1 milliárdért vették meg az oldalt, szóval most inkább törlik, mit hogy átadják valaki(k)nek. Szerintem tuti találnának rá valami csoportot, vagy magán személyt aki ingyen átvenné és fenntartaná. Ha csak pár ezeren használják az oldalt is már lehet valamire használni.
2014. máj. 22. 16:01
 10/21 A kérdező kommentje:
Én azért bírom az oldalt mert meg találkok olyan magyar embereket akikről alig tudok 1-2 adatot, a facebook alkalmatlan erre. ott pontos nevet és lakhelyet kell ismerni a pontos találathoz.
2014. máj. 22. 16:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!