Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért lassult be a wi-fi?

Miért lassult be a wi-fi?

Figyelt kérdés
Két napja 10 megabit helyett csak 30-100 kilobit között ingadozik, nagyon lassú. Újraindítottam a routert, újratelepítettem a gépet, két wifi adaptert is kipróbáltam, a jel jó, mégis lassú. Laptopon és telefonon is kipróbáltam, azokon is belassult a sebessége. Ha valaki lopná, az látnám a routerben, nem? Mi baja lehet? :(

2014. máj. 24. 02:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha kábellel csatlakozol a routerre, akkor is lassú? Ezt próbálnám ki legelőször. Ha így is lassú, akkor pedig közvetlenül modemes kapcsolatot létesítenék.

Ha kábelen jó, akkor valószínűleg rosszak a Wifi csatornabeállítások, és valamelyik szomszédod routere ugyanazt használja, emiatt pedig egymást zavarják a hálózatok. Előfordult már velem is, új csatornát választva minden megjavult.

2014. máj. 24. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam pár másik csatornát, még mindig ingadozik a sebesség. Kábellel nem tudok csatlakozni, mert a másik házfélben van a router, ahol a tesóm lakik (be van zárva), Ő meg csak hétfőn jön majd haza. De nem maradt bekapcsolva a gépe torrent miatt, azt mondta. Meg az amúgy is lejött volna már ennyi idő alatt.
2014. máj. 24. 03:41
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha nem hétvégére romlott volna el, nem is én lennék. :D A balszerencse áradása.
2014. máj. 24. 03:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!