Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az 5 megás netről 20 ra...

Az 5 megás netről 20 ra váltottunk, azóta nem tudok normálisan le te tölteni 1,5MB lekötési sebesség ez egy darabig jó 2perc múlva a felére csökken és addig csökken amíg 64 bitet éléri. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Thome os vagyok ncore ról töltök.

2014. máj. 27. 14:18
 1/9 Réépa ***** válasza:

Beszélni kell a szolgáltatóval. Hívd a 1412.

Vagy próbáld újraindítani a rootert, modemet. De ezt ők is el fogják mondani.

2014. máj. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A net szolgáltatók már magyarországon is korlátozzák a torrent sebességét, ez van.

Ha rá guglizol egy csomó fórumot találsz a témáról.

2014. máj. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ez hülyeség, nem korlátozzák, nem korlátozhassák, ( invitelnél mondták ) magasról tesznek rá hogy mit csinálok, még fizetem rendesen a számlákat, de hívd fel őket mert az ilyen kérdésekre legtöbbször nem tud itt senki sem válaszolni...
2014. máj. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Renben köszönöm a segítséget
2014. máj. 28. 18:59
 5/9 anonim ***** válasza:
kérdező... figyelj csak, én azt vettem néha észre torrentezésnél hogy szenved mármint van hogy néhány letöltést ha elindítok nem tölt semmit, hiába van seeder, max 1-2KB/s ha pedig elindítok mellette még egyet akkor az amit másodjára indítottam elkezd jönni, majd megindul az is amit elsőnek indítottam, ha lenyomom a másodikat akkor az első is megáll... neked nem szokott ilyen lenni? vagy esetleg más válaszadónak? ( én mondjuk nem ncore-ról töltök... )
2014. máj. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
és ilyenkor megfelezik egymásközt a max letöltési sebességet és úgy jönnek le, de ha lenyomom a második torrentet hogy ne töltse akkor az első ami alapból nem indult el pedig elindítottam fogja magát és lecsökken a letöltési sebsség majd teljesen nullázódik...
2014. máj. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
router. Nem rooter.
2014. máj. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De nálam is előfordul
2014. jún. 1. 11:59
 9/9 anonim ***** válasza:
mármint mi fordul elő?
2014. jún. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!