Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » SZerintetek megérné?

SZerintetek megérné?

Figyelt kérdés
valaki alá be regisztrálok egy ptc oldalon és 4$ dollárért folyamatosan kattolok 30 napig?

2014. máj. 27. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
ez nem így működik. folyamatosan nem tudsz. direkt ki van találva, hogy 1 nap maximum hány oldalt nézhetsz meg. azért a 4 dollárért tényleg egész hónapban ezt kéne csinálnod, de lehet még akkor se lenne meg, max 1 dollár.
2014. máj. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írta, nem tudsz folyamatosan kattintani. Oldalfüggő van ahol napi 6-8 és van ahol napi 50+ hirdetés van. Ha több oldalt is használsz akkor nyilván több pénzt is szerezhetsz. Nincs jelentősége annak, hogy valaki alá regisztrálsz be vagy csak simán (a te szempontodból).
2014. máj. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok a vége lemaradt.

Volt egy időszak amikor aktívan "PTC-ztem".(kb. 3-4 hónap)

Napi kb. 1,5 órám ment rá, hogy 8-10 oldalon minden hirdetést lekattintsak+grid.

Ezzel kerestem kb. havi 8-9ezer forintot átszámolva.

Arra elég volt, hogy megvegyek néhány drágább játékot steamen akciókor vagy humble bundle-en. (egyébként ezért is kezdtem el használni ezeket az oldalakat)



Az hogy megéri-e attól függ, hogy-hogy használod, komolyabb pénzeket nem fogsz vele szerezni. Ha kiszámolod kb. ~200-as órabérben dolgozol, ami nevetségesen kevés.

A munka baromi unalmas. De próbáld ki nyugodtan.

(Van 1-2 különösen jó oldal, ahol nem csak kattintasz hanem különböző "feladatokat" teszteket kérdőíveket töltesz ki, ezekkel jobban lehet keresni.

(Ennél az oldalnál van, hogy NAPI 0.2-3$ kerestem, ha érdekel priviben küldök linket.)

2014. máj. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!