Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Motiválás nélkül már nincs élet?

Motiválás nélkül már nincs élet?

Figyelt kérdés

A facebook-on nincs olyan klub, ahol nem lenne motiválós képek, írások: [link]


Mintha bibliát olvasnánk, teljesen ugyanaz a megfogalmazása.


Meg youtube-on is, tv-kben is (reklámokban, műsorokban tanítások) a felemelő videók: https://www.youtube.com/watch?v=DBm60IF9ZBI&feature=youtu.be


Enélkül nincs élet? Minek ez? Kiknek van erre szüksége?



#videó #motiváció #facebook. youtube
2014. máj. 28. 20:38
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
A facebook-on is csak ebből a motiválós képek belinkelgetéséből állnak ki. Ezeket kell likálni. Mást nem szoktak, csak az ilyeneket. Sok értelme nincs.
2014. máj. 28. 20:39
 2/14 A kérdező kommentje:
Elég, ha meghallgatok egy zenét, máris motiválva vagyok, ha már annyira oda vannak ezért a szóért. Nincs szükségem "emelkedj fel, soha ne csüggedj" videókra, meg bibliábó kiragadott motiváló írásokra: akkor leszel vidám, ha sok barátaid vannak.
2014. máj. 28. 20:52
 3/14 anonim ***** válasza:
Nagyon kiakadtál ezen. :D Nem kell nézni ilyen videókat, nem kell látogatni ilyen oldalakat, mert ezeket azoknak a zombiknak készítik, akik a pc előtt szeretnék leélni az életüket, nincs saját gondolatuk, ezért rászorulnak a motiválásra. Te járj emberek közé, legyenek igazi barátaid, legyél értelmes ember (most motiváltalak picit :D ) , az agyhalottakat meg tojd le! ;)
2014. máj. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Tengor ***** válasza:
100%
Ha nincs rá szükséged, akkor miért nézed? Nekem sincs rá szükségem, és nem is látok, olvasok ilyeneket... Szerencsére még ki lehet rekeszteni a sok f*t, ami a netről és a médiából árad. Élvezd ki, mert hamarosan nem lehet!
2014. máj. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

nem kell látogatni ilyen oldalakat


Mindenütt ott van. Facebook-on, youtube-on, tv-ben, google kerteső is olyanokat ad ki.

2014. máj. 28. 21:46
 6/14 A kérdező kommentje:
5.29 től figyeld Balázs beszédét: [link]
2014. máj. 28. 21:48
 7/14 A kérdező kommentje:
Lesz egy rezgés szint emelkedés, akiket érdekel a spirituális téma, azok lehetőséget kapnak tovább fejlődni ,akiket nem érdekel, azok meg nem. A motiválásra és az ilyen videókra értette.
2014. máj. 28. 21:51
 8/14 anonim ***** válasza:

Én nem akarok fejlődni, én ilyen bunkó paraszt akarok maradni. :D

Amúgy én nem találkozom ilyesmivel. Sem interneten, azt meg már írtam múlt héten, hogy tévém nincs épp ezért, fészbukon és társain nem vagyok fent épp ezért, millió dolog érdekel, sokat olvasok, filmeket nézek, de szűrve, válogatva, mert nekem is hányingerem van ezektől. Kezd olyan érzésem lenni, hogy Te ezeket direkt keresd már és húzod magad rajta. Ellehet kerülni, hidd el! ;)

2014. máj. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Tengor ***** válasza:
#8-nak igaza lehet. Sajnos sokat ülök a gép előtt, de még sosem tapasztaltam, hogy csak úgy előjön az RTL és betesz egy videót v. feljön az FB... Lehet, hogy eddig nem is éltem? :O
2014. máj. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Mindenütt ott van. Facebook-on, youtube-on, tv-ben, google kerteső is olyanokat ad ki."


Ez már paranoia vagy nemtommi.


Facebook: nem követed azokat az ismiket, aki ilyet megoszt.

YouTube: nézz Belga, Rózsaszín Pittbull, Prosectura videókat. Garantáltan motiválásmentes.

Google kereső: mikre szoktál keresni, hogy olyanokat ad ki? Pl. rákeresek a részecskegyorsító szóra, akkor nem ad ki olyan találatot.

2014. máj. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!