Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek a mi életünkben...

Szerintetek a mi életünkben (én most 30 vagyok, ha ez számít valamit, de ezt úgy a ma élő ember maximális élettartamára értettem, úgy a következő 50 éven belül) ugyanúgy el fog jönni a Facebook-korszak vége, ahogy most az iwiw-é eljött?

Figyelt kérdés

2014. máj. 15. 17:08
 1/7 A kérdező kommentje:
A Facebook túléli, túlélheti a ma élő embert?
2014. máj. 15. 17:09
 2/7 uno20001 ***** válasza:

Ha az Facebook túlélné az emberiséget, akkor mégis ki használná?

-----

A facebook vége is eljön egyszer.

2014. máj. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Válaszadó, tedd meg kérlek, hogy elolvasod a kérdést!!!


Nem arról szólt a kérdés, hogy az emberiséget túléli-e, hanem arról, hogy én mondjuk vagyok 30, és mondjuk 40-50 év múlva még lesz e Facebook, vagy addigra szerintetek már röhögni fog az unokám azon, hogy a Nagyfater még facebookozott...

2014. máj. 15. 17:25
 4/7 A kérdező kommentje:
lesz-e... tudok ám helyesen írni, csak ideges vagyok most, és kapkodok, mint állat...
2014. máj. 15. 17:25
 5/7 A kérdező kommentje:
na, nem az iwiw miatt vagyok ideges, más miatt
2014. máj. 15. 17:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tíz éven belül bezár a facebook is. Nem csodálkoznék, ha 3-5év múlva már rohamosan elkezdene hanyatlani.
2014. máj. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jah, pl tegyük fel jön egy háború és megint egy valami idétlen elven elképzelt népirtás, akkor majd a facebook jó adattár lesz, és még azért sem kell nagyon nyomozniuk, hogy ki kivel áll kapcsolatban...

Rögtön megszűnne a facebook népszerűsége és soha többé nem jönne létre hasonló, már csak azért sem , mert majd ha felocsúdtak a tragédiából, akkor törvényeket hoznának, hogy tilos újra hasonlót csinálni...


Hát ez egy nagyon durva példa, de elnézve akár a magyar, akár az európai parlamenti választások eredményét, hát bármi megtörténhet...

2014. jún. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!