Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha töltök egy oldalról, és...

Ha töltök egy oldalról, és nincs meg a teljes sebeségem, akkor hol kell reklamálnom? A szolgáltatónál vagy azon a szerveren ahonnan töltök.

Figyelt kérdés
2010. jan. 1. 13:35
 1/8 anonim válasza:

Hy! Honnan veszed h nincs meg a sebességed?(csak azért mert nem tudom h te is azt hiszed e hogy pl a 3MB nettel 3 mb-al kel hogy jöjjön a cucc) Amúgy ez is tipikus magyar szokás,egyből reklamálni mint hogy utána járnál a dolgoknak. Használd a barátod (google). Írd be hogy torrentezés alapjai. De hogy segítsek elárulom hogy a torrentnél nagyon sok minden számit hogy te hogy bírod (mekkora sebességgel) leszedni. Gondolok itt hogy mennyi a seedek és a peerek aránya.(seedek,leechek) az első a feltöltők ,(ezektől tudod leszedni) a peerek pedig azok akik szedik. Szóval ha van egy torrent aminél 45 seeder van és 1 peerek akkor az egy jó sebbeségű torrent lesz, és azt teljes sebességel tudod majd leszedni. De még számit az is hogy Aktiv ill „passzív” vagy e. Van e routered, beállítástól. Meg azért nagyon ritka h valós sebbeségbe is azt kapod amire elő fizettél! Persze azért ezek 10-50kB/s ig elfogatható.

Ha kérdésed van írj ide és válaszolók ha nem felejtem el D:


Üdv Dangers

2010. jan. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem torentezem,És nyugodtan reklamálhatok Mert fizetek érte!!!!!!!!
2010. jan. 1. 14:24
 3/8 anonim válasza:
ha ilyen okos vagy mert h fizetél érte.Reklámálni mehetsz csak elárulom hogy elkuldenek a sunyiba.Mivel amit aláirtál szerződést pl 2 mb ről. akkor le van irva h a 2mb a maximális szolgáltatás a garantált joval kevesebb. pl a 2mb net 120Kb/s. a garantált kb 60kB/s.Szóval ők teljesitették a szerződést. erről meg enyit
2010. jan. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Dangers vóltam látom leszavaztál ...
2010. jan. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Elsőként ellenőrizd itt a sebességedet:

[link]

Itt ellenőrizheted, hogy a szolgáltatód biztosítja-e az előfizetésben ajánlott sávszélességet(nem a garantáltat).

Ez egy megbízható oldal.

Ha itt o.k., akkor az oldallal van probléma, ahonnan töltesz.

Pontosabban nem is biztos, hogy probléma, hiszen ha külföldi tárhelyen van a letölteni való, akkor lehet lassabb, még akkor is, ha magyar az oldal.

Legvégül, ha magyar az oldal, magyar tárhelyen és lassú, akkor írj az oldal üzemeltetőjének, hálás lesz, hogy jelzed a problémát.

2010. jan. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Előző:

Ne szopass, hogy neked jól mér a speedtest, mert több ezer embert láttam már, és senkinek se volt még csak közelében sem.

Így a speedtest-et ne használd.


1. Milyen neted van? Pl. ha 3 Mbit, akkor az nem azt jelenti, hogy 3 Mb/s, hanem 380 Kb/s, de a garantált sebesség az általában a fele, szóval ha 3 Mbit-es neted van és 190 Kb/s-sel töltesz, már nem panaszkodhatsz.

2. Honnan töltesz le? Torrent kilőve, mert azt írtad, de ha pl. rapidshare-ről vagy hasonló oldalakról, akkor ott meg azért lassú, mert azok az oldalak alapból korlátoznak.


Így nem pofázhatsz sem a szolgáltatónak, sem az oldalnak, meg az oldalt miért érdekelné, nekik nem fizetsz, a szolgáltató meg megmondta, hogy mennyi a garantált.

2010. jan. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha az én szolgáltatóm az mondja, hogy 2mbit fel és 0.5Mbit lefele a sebességem és a speedtest lefele 2,08Mbit-et, felfele 0,51Mbit-et mutat, akkor jól mér-e?

Több ezer embert nem láthattál, csak trollkodsz...:)

2010. jan. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Több ezret ha nem is, több százat igen.

Ha nekem a 30/20 Mbit-es netemet 17/28-nak írja, akkor jól mér-e?

2010. jan. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!