Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » GlobAllShare a legnagyobb...

GlobAllShare a legnagyobb lehetőség hosszú távú havi részesedésre vagy csak egy átverés az egész és soha nem látjuk a beígért összeget a részvények után?

Figyelt kérdés

Remélem a GlobAllShare-t nem kell bemutatnom.

Hogy miért kételkedem az oldalban?

Számomra egy kicsit dűhítő, hogy X hónap Y napjára ígérik: "Kezdetét veszi a részvények utáni részesedések jóváírása és elindul a GAS részvények kereskedelme." és amikor elérkezik az adott hónap adott napja... putty egyszer csak át van írva mindenféle tájékoztatás nélkül egy pár hónappal későbbi időpontra! Amióta regisztráltam ez már a második alkalom (úgynevezett részvény gyűjtési időszak meghosszabítás). Szerintem a kérdés mindenki számára érthető. Ha valaki tud valamit az oldallal kapcsolatban vagy csak hasonlóképpen dűhítőnek találja az egésze, nyugodtan írjon! Szerinted képesek lennének ennyi embert átverni vagy már csak hónapok kérdése és mindenki megkapja a várva várt részesedést amit ráadásképp a részvényeid számától és értékétől függően minden hónapban utalnak!? (Na erre varjon gombot valaki!)



2014. jún. 5. 14:19
1 2 3 4 5
 31/41 Vass Gábor ***** válasza:
Most lett letesztelve kettő ismerősömnél és sikerült, csak kártyáról fogadja el.
2015. júl. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 Vass Gábor ***** válasza:

Kedves kérdező!

Nekem most hagyták jóvá a 2-dik lépésemet tegnap délben, ha még csinálod az oldalt akkor hol jársz?

2015. nov. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 Vass Gábor ***** válasza:
Boldog karácsonyt kívánnak.
2015. dec. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
te amúgy gyépés vagy?
2015. dec. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 Vass Gábor ***** válasza:
Holnap meglesz az első része.
2015. dec. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 Vass Gábor ***** válasza:
Az utolsó 3-dik lépést is hozzáfogtak a jóváhagyáshoz.
2016. febr. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 Vass Gábor ***** válasza:

Gábor Verespey

Szia!

Még nincs sehol. És tudod miért mert még csak most kezdték el az amcsik visszaigazolását. Ez is eltart vagy 2-3 hónapig. Úgy hogy nyugi. Nem lehet tudni, hogy mi lesz a következő lépés.

Szép estét!

2016. febr. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 Vass Gábor ***** válasza:

Na végre meglett nekem is az azonosítás hajnalban.

Tudok majd kereskedni én is ha beindul.

2016. márc. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 Vass Gábor ***** válasza:

Ma végre megtört a hónapok óta tartó csend. Igaz nem nagy valami de a semminél több.

Végül átnézzük fiókjába, amint lehetséges. Megvárjuk elegendő számú ellenőrzött felhasználó előtt megadja a hozzáférést a részvénypiac.

2016. ápr. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 Vass Gábor ***** válasza:
Az irodát 30-án bezárják.
2016. szept. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!