Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok belépni a...

Miért nem tudok belépni a myvipre?

Figyelt kérdés
Az email címem elévült,mert 3 hónapig nem mentem fel rá.Most megont aktualizáltam,tehát létezik.A myvip kiírta,hogy majd küldenek egy emailt,amivel visszaigazolhatom,hogy valós az email címem.De hiába kattintottam rá,nem jött azóta se semmilyen email tőlük.Aztán beírtam egy másik címet,arra már jött visszaigazoló emailt,a linkre is rákattintottam.Kiírta,hogy sikerült megváltoztatnom a címem.Igen ám,de most nem tudok belépni,mert nincs jelszavam.A régi ugye nem felel meg az újnak,a régi email címem meg mér nem aktuális.Hiába kértem új jelszót,csak annyit írt ki felül pirossal,hogy rossz az azonosító.Mit tehetnék,hova fordulhatnék?Lehet egyáltalán a myvipnek írni?
2008. júl. 30. 17:45
 1/6 anonim válasza:
100%

hát nemtudom szerintem vagy csinálj egy új myvipet ha nincs megoldás de lehet hogy csak a szervert csinálják vagy a szerverrel van valami. nekem is csinált már ilyet szal no para:)

De szerintem emiatt nem kell problémázni ha 1-max 2 napig nem javul meg csinálj újat szerintem.

2008. júl. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
velem is volt ilyen.De szerintem írj a myvipnek.Nekem is ha gondom van írok
2008. júl. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oké,de hol tudnék nekik írni?Van valahol címük?Mert én be se tudok lépni.
2008. júl. 31. 13:22
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,időközben kértem új jelszót,és be tudok mostmár lépni.
2008. aug. 2. 15:00
 5/6 anonim válasza:
Ilyen volt már nekem is, egyszerűen rossz a myvip!!!
2008. aug. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
a myvip-nek nem érdemes írni mert nagyon bunkók és szerintem a myvip-en amúgysem érdemes fennt lenni ,de ha mégis írni akarsz akkor: noreply79mx00.myvip.hu ez az e-mail címük vagy a másik megoldás : írj myvip ágikának
2011. jún. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!