Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A youtube random időnként...

A youtube random időnként leáll és elkezd tölteni, miért van ez?

Figyelt kérdés

Helló.


Az lenne a problémám hogy a Youtuben videónézés közben némelyik random időközönként megáll, és elkezd tölteni.


Tegnap az avast karanténba rakott 1 vírust, amit többször is érzékelt egymás után. Azóta felugró ablakaim voltak, azt AdFender letöltésével sikerült offoljam.


Átolvastam már jópár weboldalt, mozillát lecseréltem googlere, előtte mozilla előzményeket töröltem, nvidiát frissítettem.


Az indát is megnéztem, hogy ott csinálja-e, párszor ott is megállt, összeesett majd elzöldült a kép.


Hibátlan a gépem, nemrég vettem, bármilyen játék úgy fut mint ez előtt, csak ezt a videós problémát vettem észre.


Esetleg valaki valami megoldást tud mondani?



#videó #YouTube #leáll a videó
2014. jún. 7. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:
kicsi a net sebességed hozzá hogy akkora felbontásban nézd.. esetleg flashplayert még frissíthetsz..
2014. jún. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
100mb/s 2,5-el töltök le :) eddig nem volt vele semmi baj, tegnap még jó volt
2014. jún. 7. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!