Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebayen mik a jó arányok a...

Ebayen mik a jó arányok a visszajelzésekből?

Figyelt kérdés
Mert akitől rendelnénk, annak 15651 pozitív, 162 negatív és 227 semleges visszajelzése van. Tőle érdemes rendelni, nem? Bocsánat, csak elég paranoiás vagyok ilyen szempontból >< És ha nem jó minőségű a termék? Akkor visszakapom a pénzem, vagy újat küld? Vagy ilyenkor mi van?

2014. jún. 9. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:

En nemcsak a szamokat nezem, hanem a negativ kritikat.

Szamit, hogy mikor kapta a negativ feedback-et. Mult honapban, vagy tobb mint fel eve?

Miert kapta, mert kesett a cucc? Azt le$zarom, mert az a posta dolga. Azert mert rosszat kuldott? Hat elofordul, hogy hibazik, o is csak ember. Azert mert rendszeresen vagy egyaltalan el sem kuldi a cuccot vagy mindig $zart kuld?

Ctrl+F keresovel a feedback-ek kozott keress ra a termek nevere, vett mas is olyat amit te akarsz? Meg volt vele elegedve? En mindig igy csinalom. Ha van 1-2 ember aki ugyanazt vette, amit en akarok es panaszkodik, hogy silany a cucc, akkor nem vasarolok.


Ha nem jo minosegu? Ezt nehez bizonyitani. Ha a leiras pontos, ha van rola foto, akkor azt veszed amit ott latsz.

Ha rosszat kuld (pl. mas szinben, vagy mas meret), vagy elveszik utkozben a csomag, akkor reklamalhatsz es az elado vagy visszakuldi a penzed, vagy kuld ujat.


Nekem is pont most jott meg a fulbevalo, mert eloszor nem azt kuldte amit rendeltem. Csinaltam egy fotot, elkuldtem neki, rogton valaszolt, hogy sorry kuldom a jot. Most van ket fulbevalom... De ezek filleres termekek, itt nem is igazan nezem a kritikat, csak a szamokat. Komolyabb tetelnel mar beleolvasok a kommentekbe!

2014. jún. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, ez sokat segített :3
2014. jún. 12. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!