Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Jók az arányok? A feltöltés...

Jók az arányok? A feltöltés 19,38 Mb/s, a letöltés 0,98 Mb/s, a Ping pedig 27ms lett. A ping az internet sebessége? A wifi-re csatlakozva a telefon azt irja 65Mb/s, jó ez az adat? Ha igen reális ahhoz a fel/le töltés?

Figyelt kérdés

2014. máj. 31. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Internet csomagodtól függ. Ezek az adatok átlagosak, nem számítanak kiemelkedőnek.

A ping azt méri, hogy adott ponthoz - jelen esetben a méréshez használt szerverhez - mennyi idő alatt teszi meg az utat oda-vissza a csomag, milliszekundumban mérve. Ennek főként interaktív alkalmazásoknál, például játéknál és internetes telefonálásnál van szerepe, 27ms egyébként jó, de mint írtam, ez más viszonyítási pont (másik szerver, vagy másik játékos) esetén más lesz.

A telefonod mindig csak azt írja ki, hogy a helyi kapcsolat sebessége mennyi. Azaz internetről nem fogsz tudni 65Mb/s sebességgel tölteni, csak 19-cel, ideális esetben.

2014. máj. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A feltöltés gyorsabb mint a letöltés?

Nem cserélted össze a dolgokat?

2014. máj. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

de igen, felcsréltem, bocs csak hajnali 3 volt amikor irtam

2014. jún. 4. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!